İsme özel keçe bebek anı defteri

-

bebek anı defteri
Bu bebek anı hatıra defterini Mila bebek için yaptım. El yapımı defteri kabı yaparken keçe kız bebek, keçe kuzu ve kedicik figürler dikildi. İsim için keçe balonlar kullanıldı. Kuzu figürlü keçeli kalem de bu bebek deftere dahil oldu.

bebek anı defteri
Keçe bebek anı defteri yapılışında elbette keçe kuşlar da kullanıldı. Fil bebek ve salıncakta sallanan kız bebek gibi figürlü düğmeler :)

bebek anı defteri

3 yorum gelmiş

Bir cevap yazın

Avatar photo

Güzel olan her şeyi o kadar çok seviyorum ki inanılmaz. İstanbul'da bebek giyim ve üzerine bir butiğim var. Sıra dışı ürünlerimi ve ürettiklerimi bebechocolate facebook albümlerimde ve blogumda görebilirsiniz. Çocukluk hayalim çizgi filmileri yapmaktı... Yıllarca başka işlerle uğraşıp, bebeğim dünyaya geldikten sonra hayatımın akışını değiştiren bir iş BEBECHOCOLATE. Hiç bilmediğiniz çocuk dünyasına girişimin ardından, hiç bilmediğiniz işe atılma. Bir masal BEBECHOCOLATE, bebeğimin kısmetine açtığım bir iş; bebeklere ait çok şey var içinde. Butiğimi büyüttükten sonra boş vakitte keçe el emeği ürünleri yapmaya başladım. Ürünlerim büyük beğeni toplayınca boş vakit gitti, yoğunluk geldi... Değişik fikirleri keçe figürlerine taşıyan, tamamı el yapımım ve çizimle oluşturduğum koleksiyonumu, bebek, evliliğe, doğuma yönelik değişik tasarımlarda fark yaratıp sizler için üretiyorum. Tamamı el dikişi olan koleksiyonumu umarım seveceksiniz. E-posta: ailarmehinli@yahoo.com