İsme özel prenses takı yastığı

-

pembe-prenses-bebekli-taki-yastiklari
Merhaba, 10marifet’te ilk paylaşımım, el emeği ürünlerimi böyle kaliteli bir platformda paylaşma fırsatı bulduğum için hem çok mutlu, hem de çok heyecanlıyım..:) Ürünlerimi paylaşırken zaman zaman kalıp ve yapım aşaması paylaşmaya da özen göstereceğim. Aramızda bebeği için kendi el emeğiyle bir şeyler yapmak isteyen anne ve anne adayları da olabilir:) Benim ve ürünlerim hakkında daha detaylı bilgiye ulaşmak isterseniz instagram adresinden ulaşabilirsiniz.
Biraz da ürünlerim hakkında bilgi vermek isterim; prenses takı yastığımızda birinci sınıf saten kullanılmıştır. Yine aynı kalitede keçe, tül inciler kullanılmış, ayrıca soft renkler kullanılarak görsellik tamamlanmıştır.
Süslemede kullanılan malzeme azaltılıp arttırılabilir, tamamen sizin göz zevkinize, süsleme için ayırdığınız bütçeye göre değişir. Prenses konseptinde kapı süsü, bebek şekeri, anı defteri, bebek albümü olarak da hazırlanmış çalışmalarım bulunmakta. Onların yapılış aşamalarını ve hikayelerini de en kısa zamanda değerli 10marifet takipçileriyle paylaşmak isterim :)

Bir cevap yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
Share on LinkedIn
Linkedin

Pembe Mavi düşleriniz sevgiyle tasarlanır..:)