Cumartesi, Ekim 29, 2016
İşte bu ayın marifetlisi ve ödülleri

İşte bu ayın marifetlisi ve ödülleri

6

ayın marifetlisi

Ve işte ayın da marifetlisi belli oldu. Biz hediyelerimizi çoktan almıştık, bu sefer birazcık konsept dışına çıktık ve 2lokma sularında gezer gibi olduk ama yine de çok hoşumuza giden bu parçaları beğeneceğinizi sanıyoruz. Bu güzel sofra ve mutfak aletlerinin sahibi, üretken üyemiz rengarenktaki1 oldu.

Biev’in güzel İstanbul koleksiyonundan tabak takımı, Tantitoni’den çok cici bir baykuşlu kupa ve son zamanların popüler ürünlerinden silikon bıçak, bu ay sizin için seçtiklerimiz. Umarız beğenirsiniz sevgili rengarenktaki1. Bize adresinizi mail ile iletirseniz, hemen yollarız ödüllerinizi.

Bir sonraki ay için herkes kolları sıvasın! Biz de o arada hediye bakıyoruz :)

6 YORUMLAR

  1. Söze nasıl başlıyacağım inanın bilmiyorum.Sevinçten duygularını insan istediği gibi anlatamıyormuş onu anladım.öncelikle 10 marifet ekibine bana bu duyguyu yaşattığı için çok ama çok teşekkür ederim.İnanın öyle
    mutlu oldumki nasıl teşekkür edeceğimi bilemedim.hediyeler çok güzel.10 marifet çok güzel. bu ekibin bir üyesi olmaktan çok mutluyum.Emeği geçen bütün arkadaşlara çok teşekkür ederim.Degerli yorumlarını eksik etmeyen bütün arkadaşlara teşekkür ediyorum.Ben burda olmaktan çok mutluyum 10 marifet ekibinede bütün samimiyetimle teşekkürlerimi sunuyorum.:)

  2. biz de bunları duydukça içimiz coşuyor. teşekkür ederiz sevgili rengarenktaki1. bizim için zevk. güle güle kullanın… kargoya verdik bile.