Perşembe, Ekim 27, 2016
ister çanta ister kapşon

ister çanta ister kapşon

16

insan aklının neler yapabilecegine, istendigi zaman çok güzel eserler çıkararabilecegine bir örnek çok amaçlı çanta. Resimde de zaten kullanım şekilleri görünüyor. Digerleri de sizin hayal gücünüze kalmış detaylı bilgi için

16 YORUMLAR

  1. paralarını sütyenin içine, makyaj malzemelerini cebine, anahtarlığını toka olarak saçına takacan.ülen onuda tasarımı yapan mı düşünsün asya.haa çantada başkada bir şey varsa onu sen düşün artık yazmayayım ben :):) kih kih

  2. yaaa sizde birşey anlamıyoonuz heee:)))kondor ablam beni kendime getirince ben hemencik anlayıverdimgaribim çantasını taktı sonra dediki havada soğudu lodos olacak dedi çıkardı evirdi çevirdi kafaya geçirdi kopişon yaptı sonra uykusu geldi ahanda hem çanta hem kapişon hemide yastık olur bu dedi siz bilmiyonuz elleham :DDDDDDdkondor ablam o bir tane daha var onunda yerini sen bul dedin yaaa ben buldum onun yerini koydum yerine :DDDDmuzurlar sizi:))))

  3. evsiz gibi duruyo ama :))

    ay bende buna güldüm. bana ilkyardım kitaplarındaki, hasta pozisyonunu hatırlatmıştı.nalan ablam bundan sonraki ilk makara tukaram sana özel gülebildiğin kadar gül.öptüm.

  4. nalan ablam bundan sonraki ilk makara tukaram sana özel gülebildiğin kadar gül.öptüm.

    eyvaaallaaaah;zaten kızım hastaneden çıktı,artık keyfim yerinde .(3gün evvel sancıyla gittik,apandist mi değil mi diye gözetim için yattı,şimdi çıktı.)