Çarşamba, Nisan 26, 2017
ıvır zıvır

ıvır zıvır

10
iclal serranın milupa kutuları:)
iclal serranın milupa kutuları:)

günlerden bir gün hatice betül ablalara yemeğe gitmiştik mutfağa yardım girdiğimde bir de ne göreyim hatice ablanın kızı iclal serranın mama kutuları ÇÖPÜN yanında duruyor. hemen olaya el atıp bunları ne yapmayı düşünüyorsun dedim ”kutuları kaplıyolarmış çok güzel oluyormuş ama vaktim yok” deyincene almak için izin istedim o da verdi eve geldiğimde kumaşlara baktım baktım canım onlarla kaplamak istemedi daha pratik olsun diye karton ile kapladım ve kara gün için sakladığım ıvır zıvırları döktüm ne varsa üstüne yapıştırdım.ikisinide çok amaçlı kullanıyorum hatice betül abla henüz onları görmedi inşallah görünce geri istemez:)))

iclal serranın milupa kutuları:)
iclal serranın milupa kutuları:)
iclal serranın milupa kutuları:)
iclal serranın milupa kutuları:)

bu kutuların üstündeki her objenin bir hikayesi var biriktirme huyumu bilen arkadaşlarım bulduklarını bana veriyorlar artık annem kızıyor biriktirme yeter diye:))koyacak yer kalmadı:)

10 YORUMLAR

 1. bende bir dolap dolusu var bu kutulardan ela bebek büyüsende bişiler yapsın diye bekliyorum ee az paraya alınmadılar zamanında :)))çok güzel olmuş canım bizde annemle kuru bakliyat ne varsa bu kutuları kullanıyoruz böceklenme olmuyor bide altını karton değilde daha sağlam bişiden yapsalardı dimi :))geri istemez canım merak etme ama eline iki üç boş mama kutusu verebilir “bunlarıda yapar mısın ?”iclal bebekde ela bebek gibi obursa :)))) oooooo

 2. buraya yazıyorum betül kesinlikle geri istemez

  neden beğenmedinizmi

  iclal bebekde ela bebek gibi obursa

  hayır iclal obur değil maalesef obur olmadığı için mamaya başlamışlardı

 3. çok kullanışlı bu kutular.bende komşumun kızı ADA’nın kutularına talip oldum.yıkayıp kuruttuktan sonra fasulye-nohut-irmik-..vs. bakilyatlar için kullanıyorum.kiler çekmecesinide derli toplu yapıyor hem..

 4. daha yaratıcı birşey bekliyorum ben sizden… darılmaca yok :))

  haklısınız darılmam bu ruh halimin suçu.benim aklımda taftanın üstüne kurdele nakışı yapıp onu kaplamaktı ama canım istemedi zaten göz önünde değil kutular dolapta fazla emek harcamak istemedim o yüzden