Pazar, Ekim 23, 2016

Jelibon Ayıcık Avize

31

Yok daha neler dediğinizi duyar gibiyim ama gerçekten bu ihtişamlı avize jelibondan hemde ayıcık jelibon :) Yerim ben bunu yaa:))

31 YORUMLAR

 1. süpermiş bu yaa…şekerim düştükçe kopartırım üzerinden bi tane:)))))) gerçi bu benim gibi tatlı hastalarına iki gün dayanmaz, kel kalır..

 2. Hansel (kondor) ile Grater (sefa) evin camından baktıklarında ayıcıktan bir avize görmüşler .Bu aslında cadını (saat12) pastadan eviymiş. Cadıyı uyutup hapur küpür avizeyi yemişler. ding dong 10. marifette masal saati…

 3. Evet, yok daha neler diyoruz. masallarda olur da her şey şekeerden yapılmış mekanlar, onun için falan mı yaptılar acaba, canlandırma masal.

 4. :=))))))))))) adile teyzeeeeeee…süperdiii:)))

  allah rahmet eylesin büyük ustaydı. Gözlerim aramıyor desem yalan olur.

 5. OY OY OYYYYYYYYYYYYY..!SÜPER Bİ MASALDI…ÇOK İYİ GELDİ:)

  CADIIIIIIIIIIIII S12…:))))

  bu avize bizim evde olsa, ana oğul biz bunu 1 günlük ederiz…:)

 6. valla çürür ama bende dayanamam yerim iskeleti kalır bir saatte,zaten yapmaya kalksamda başarılı olamam çünkü malzeme devamlı azalır:)))

 7. :)) sanırım sitedeki herkez için geçerli,kesinlikle bizlerin başarılı olamıyacağı bir proje:) hazır gelsin biz canımız istedikçe yiyelim iskeleti kalın sonra nasılsa herkez kendi hobisine göre süsler :)))

 8. btugan diyor ki;zaten yapmaya kalksamda başarılı olamam çünkü malzeme devamlı azalır:)))

  :))eskiden ben de severdim ama şimdi tiSkinti geldi….vıcık vıcık ööle…

 9. nuisart diyor ki;istatistiklere göre 5 kilo eksiğim bile var rahat rahat yiyebilirim :))

  şuraya iki satır eğlenelim diye girdik,dakkada asap ayarlarımı yerinden oynattınız…hem de pizzamı afiyetle löpürdetmişken dertsiiizzz tasasıızz………..:(((

 10. şuraya iki satır eğlenelim diye girdik,dakkada asap ayarlarımı yerinden oynattınız…hem de pizzamı afiyetle löpürdetmişken dertsiiizzz tasasıızz………..:(((

  ihi ihiii :) napiyimmmm :)

 11. Yiyin kızlar yiyin afiyet şeker olsun :):):):) sonra benim gibi akapunktur taktırırsınız olur biter:):)..eyvah cumartesi doktor günüm yine tartacak beni…ben pazar günü başlayayım bu avizeyi yemeye…yoksa doktor paparayı yedirtecek bana:)))))) zaten bu haftada kilo vermezsem kovacakmış beni:)

 12. aman ya en mutlu insanlar kilolu insanlardır…ascık kilom var evet belki tombişte olabilirim ama jelilerimden kimse beni ayıramasss :))))

 13. Hehehehe en tombiş benim kimseye kaptırmam :D Ama şeker de yemem :p ama bence de yemek isteyenler bir an önce yiyp bitirsinler zira ışık yüzünden jelibonların eriyeceğini düşünüyorum ben :D Ziyan olmasın :D

 14. benimde kilom yok ama yemezdim hiç sevmiyorumharibonunkiler çokkk güzell hani böle standlarda satıyolar yaaaben bir dalış yapıyorum :)))