Cuma, Ekim 21, 2016
kadife ipten sökmeli model flar :)

kadife ipten sökmeli model flar :)

42
mavi flar
mavi flar

hani şu bildiğimiz kalın kadife ipler varya onunla ablacığım bana ördüğü flar.7 ilmekle başlayıp ip bitene kadar haroşa örüyoruz.son sırada kenardan iki ilmeği kesmeden bırakıyoruz,sonraki 3 ilmeği kesiyoruz,kalan iki ilmeğide kesmeden bırakıyoruz.son aşamada o bıraktığımız iki ilmekleri aşağı kadar sökmek.söküldükten sonra kendiliğinden böyle kıvrılıyor ip. anlatabildiysem ne ala :)

mavi flar
mavi flar
mavi flar
mavi flar

42 YORUMLAR

  1. benim de sevgili görümcem örmüştü bundan bana kıpkırmızı simli :) ama biraz sert tabi yün.. bu yumuşacık görünüyor. ellerine sağlık..

  2. ay ben bundan 2 sene önce o kadar çok örmüştüm ki, sökme kısmı çok eğlenceli oluyor. Bende hep kadife iplerle örmüştüm, evde hala 3-4 tane var :))

  3. dilevser embir SEMYIL teşekkürler canlarım :)Noblesse örde koy canım sende hem kahve nasıl duruyormuş görmüş oluruz.burdan gördüklerimi örüp koyuyorum bende ne olcakda? görmek isteriz yani.hülya65 evet gerçekten çok kullanışlı ve şık :)

  4. baharcım kargo elime ulaştı üçü de birbirinden güzel çok teşekkür ederim canım.. görünüşe göre sen bugün yoksun:((

  5. ya ben ptt’ye arkadaşla gönderdim demiştim ya, o da kargo olarak değil de normal posta olarak göndermiş sanırım o yüzden gecikti:(( kendi işimi kendim yapmalıydım, özür:((

  6. yok canım önemlid eğilde heyecanlandım iyice o bakıma:) inş hafta sonuna kalmaz çünkü hafta sonu tatil ya burası kapalı :(