Kadife kapli hediyelik Yasinler

-


Herkese merhaba. Bu çalışmamda sizinle hediyelik ürün gruplarından kadife kaplı Yasin-i Şerifler’i paylaşmak İstedim. Her zevke ve konsepte uygun renklerde kadife kaplanan yasinlerimiz isme özel şekillerde dağıtılmaktadır.
Bebeklerin veya vefat eden yakınlarımızın 40 mevlütlerinde gelen misafirlere hediye olarak dağıtılmaya çok uygun bir seçenek. Erkek çocuklarının sünnet cemiyetlerinde ve mevlüt hediyesi olarak dağıtılmaya da uygundur.
Yasinlerin alt kısımlarına isimli ve tarihli plakalar kestirilip monte edilebilmekte. Böylece isimli ve tarihli bir anı bırakmış oluruz.
Yasinler çanta boyudur ve sayfa kalitesi 1. sınıftır. İçerik olarak tüm süreler açıklamalı mealleri ile bulunmaktadır. Ayrıca yasinlerin yanında uygun renklerde tesbihler de hediye edilebilir. Yasin ve tesbihler tül keseler içinde misafirlere dağıtılabilir.

Diğer çalışmalarım için bana profilimdeki sosyal medya hesaplarım üzerinden ulaşabilirsiniz. Hoşçakalın :)

Bir cevap yazın

Avatar photo

♥Her Tasarımın Bir Öykü’sü Olmalı♥ Anneler ve Yavruları İçin Kişiye Özel Tasarımlar yapan bir Anne bir Öğretmen ve bir Tasarımcı. Hobisini iş edinmiş şanslı bir Kişi. Anne-Kız & Anne-Oğul Tasarım Kıyafetler, Bebekler için Tasarım Kıyafetler, Hastane Çıkışları, Lohusa Setleri, Anne Kız Tasarım Elbiseler, Saç Aksesuarları, Konsept Süslemeler, Mevlüt Setleri, Organizasyon Süslemeleri gibi aklınıza gelebilecek tüm özel günleriniz için Kişiye Özel ürünler hazırlamaktayız. Ürünlerimizin Güncel Takibini Yapabilmeniz İçin Sayfa Adreslerimiz www.oykulutasarimlar.com www.instagram.com/oykulutasarimlar www.facebook.com/oykulutasarimlar