Kadın doğum uzmanı Tilda bebek

-

doktor-tilda-oyuncak-meslek-bebekleri
Kadın doğum uzmanı Tilda bebek. Aysun Hanım kızının doğumunu yaptıracak olan Dr. Furkan Kayabaşoğlu için pembe boneli doktor Tilda bebek dikmemi rica etti. Kız olacak bebeklerin doğumuna girerken pembe bone takıyormuş doktor bey. Sebebi çok anlaşılır olsa da pembe bone fikrine pek alışamadım doğrusu.
Neyse sonunda Aysun Hanım istediğimi kabul etti ve bu bebeği doktora su yeşili bonesiyle yolladım.
Sadece doktor Tilda’yı değil, minik bebek Tilda’yı da yaptım. Doktorun forması yeşil pamuklu kumaştan, önlüğü de astarlı kumaştan dikildi. İsimliği tabii ki unutmadım. Elindeki kutusunda da bebeğin hastane çıkışı var.
%100 sevgiyle yaptım : )
fb sayfamdan benimle iletişime geçebilirsiniz.

doktor-tilda-oyuncak-meslek-bebekleri-3
11

doktor-tilda-oyuncak-meslek-bebekleri-4

doktor-tilda-oyuncak-meslek-bebekleri-5

doktor-tilda-oyuncak-meslek-bebekleri-6
12
doktor-tilda-oyuncak-meslek-bebekleri-7

doktor-tilda-oyuncak-meslek-bebekleri-8

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on LinkedIn
aylar

Güzel olan her şeyi o kadar çok seviyorum ki inanılmaz. İstanbul'da bebek giyim ve üzerine bir butiğim var. Sıra dışı ürünlerimi ve ürettiklerimi bebechocolate facebook albümlerimde ve blogumda görebilirsiniz. Çocukluk hayalim çizgi filmileri yapmaktı... Yıllarca başka işlerle uğraşıp, bebeğim dünyaya geldikten sonra hayatımın akışını değiştiren bir iş BEBECHOCOLATE. Hiç bilmediğiniz çocuk dünyasına girişimin ardından, hiç bilmediğiniz işe atılma. Bir masal BEBECHOCOLATE, bebeğimin kısmetine açtığım bir iş; bebeklere ait çok şey var içinde. Butiğimi büyüttükten sonra boş vakitte keçe el emeği ürünleri yapmaya başladım. Ürünlerim büyük beğeni toplayınca boş vakit gitti, yoğunluk geldi... Değişik fikirleri keçe figürlerine taşıyan, tamamı el yapımım ve çizimle oluşturduğum koleksiyonumu, bebek, evliliğe, doğuma yönelik değişik tasarımlarda fark yaratıp sizler için üretiyorum. Tamamı el dikişi olan koleksiyonumu umarım seveceksiniz. E-posta: ailarmehinli@yahoo.com

Bir Cevap Yazın