Kadın doktoru Tilda bebek

-

oyuncak-doktor-tilda-meslek-bebekleri-1
Meslek bebekleri koleksiyonumdan doktor Tilda. Oğlunun doğumunu yaptıracak olan doktor Arzu Çağdaş için hediye olarak hazırlattı bir müşterim bu Tilda bebeği. 42 cm boyunda ve kendi kendine ayakta durabiliyor dekoratif doktor Tilda bebek.
Pembe kıyafeti, astarlı ve cepli doktor önlüğü, suni deriden çantası ile şık bir doktor oldu. Saçı için peruk kullandım ve tabii minik maviş yavru Tilda bebeği de unutmadım.

oyuncak-doktor-tilda-meslek-bebekleri-2

oyuncak-doktor-tilda-meslek-bebekleri-4

oyuncak-doktor-tilda-meslek-bebekleri-5

oyuncak-doktor-tilda-meslek-bebekleri-6

oyuncak-doktor-tilda-meslek-bebekleri-7

oyuncak-doktor-tilda-meslek-bebekleri-8
Kutusu da pek şık.

oyuncak-doktor-tilda-meslek-bebekleri-00

oyuncak-doktor-tilda-meslek-bebekleri-11

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on LinkedIn
aylar

Güzel olan her şeyi o kadar çok seviyorum ki inanılmaz. İstanbul'da bebek giyim ve üzerine bir butiğim var. Sıra dışı ürünlerimi ve ürettiklerimi bebechocolate facebook albümlerimde ve blogumda görebilirsiniz. Çocukluk hayalim çizgi filmileri yapmaktı... Yıllarca başka işlerle uğraşıp, bebeğim dünyaya geldikten sonra hayatımın akışını değiştiren bir iş BEBECHOCOLATE. Hiç bilmediğiniz çocuk dünyasına girişimin ardından, hiç bilmediğiniz işe atılma. Bir masal BEBECHOCOLATE, bebeğimin kısmetine açtığım bir iş; bebeklere ait çok şey var içinde. Butiğimi büyüttükten sonra boş vakitte keçe el emeği ürünleri yapmaya başladım. Ürünlerim büyük beğeni toplayınca boş vakit gitti, yoğunluk geldi... Değişik fikirleri keçe figürlerine taşıyan, tamamı el yapımım ve çizimle oluşturduğum koleksiyonumu, bebek, evliliğe, doğuma yönelik değişik tasarımlarda fark yaratıp sizler için üretiyorum. Tamamı el dikişi olan koleksiyonumu umarım seveceksiniz. E-posta: ailarmehinli@yahoo.com

Bir Cevap Yazın