Perşembe, Nisan 27, 2017
Kadın, Sakallı İp ve Marifet…

Kadın, Sakallı İp ve Marifet…

7

Bir kadın gerektiğinde son moda shaggy halısını kendi yapar:) kaynak

Hatta yaptığı halıya uygun perdesini de yapar…kaynak

Bununla da yetinmez klozet takımını da yapar…kaynak

Aksesuarsız olur mu hiç :) kutu da yapar kaynak

Damacanasının mutfakta çıplak kalmasına dayanamaz birtanede ona ona örer kaynak

Poşetlerini asla başıboş bırakmaz :) kaynak

Bunları yazdım çünkü hepsini bir evde gördüm…Bir arkadaşım bütün bunları evine yapmıştı… O zaman resmini çekmek aklıma gelmedi bende netten bulduklarımı yayınladım.. Eminim o arkadaşım dışında bir çok kadın bunları yapmıştır..İsmi ne olursa olsun Ayşe yada Fatma onların ortak yanı; 10 parmağında 10marifet becerikli üretken vefakar TÜRK KADINI olmaları….

7 YORUMLAR

  1. el emeği göz nuru..bende gece mavisi banyo takımı yaptım..ancak vede ancak daha 3. yıkamamda paspas keçeleşti soğuk su vede el yıkamasında..gerisini siz düşünün.

  2. ”Bir kadın gerektiğinde son moda shaggy halısını kendi yapar:)”İşte bu yorumunuza sonuna kadar katılıyorum:) bende sakallı iplerle uğraşmayı ve değişik modeller çıkarmayı çok seviyorum hatta bunu yeni yeni gelire dökmeye başladım. En son kelebekli ve uğurböceği şeklinde 2 halı yaptım. 09 ZUZU arkadaşımız 3.yıkamasında keçeleştiğini söylemiş gerçekten üzüldüm:( sonuçta emek verdiğiniz bişeyin kısa zaman içinde yıpranması gerçekten can sıkıyor. Bende yıllardır bu ipten evimde çok fazla ürün yapıp kullanıyorum ve hatta makinada yıkıyorum fakat çok şükür şimdiye dek hiçbirşey olmadı. Sanırım bu birazda iplerin kalitesine göre değişiyor…