Pazar, Nisan 23, 2017
Kafes tül duvaklı siyah nikah şapkası

Kafes tül duvaklı siyah nikah şapkası

0
Bu çalışmayı satın almak için ulaşabilirsiniz:

siyah-tul-duvakli-nikah-sapkasi
Kafes tül duvaklı, dore çerçeveli siyah boncuklar ile ışıltı katılmış, siyah kuş tüyleri ile hareketlendirilmiş, kep / nikah şapkası / vualet / gece elbisesi aksesuarı.
Bu şapkayı ve benzeri siyah şapkaları gelin adayları nikah törenleri için sıkça tercih etmeye başladı. Eskiden nikah törenlerinde çoğunlukla beyaz ve krem renkli saç aksesuarları kullanılırdı oysa ki. Şimdilerde ise renkli elbiseler ile siyah şapka ve eldiven kombinleri kullanılır oldu.
Ben de bu yüzden bu siyah vualetlerin farklı versiyonlarını ürettim. Özellikle kafes tüllü ve puantiyeli siyah şapkalar çok talep ediliyor.
Bu kafes tüllü siyah kep hakkında daha fazla bilgi almak için, blogumu tıklayın, lütfen.

Beril Öke Gülen

Paylaş
paperfaces
“paper faces” markası, birçok tasarım yarışmasında ödül almış olan giysi ve aksesuar tasarımcısı Beril Öke Gülen tarafından, 2008 yılında Mimar Sinan Güz. San. Üniversitesi “tekstil ve moda tasarımı” bölümünden mezun olduktan sonra kuruldu. İngilizce ‘de “kağıt yüzler” anlamına gelen ve moda dünyasının, çeşitli bilgisayar programları ve görsel efektlerle, mükemmelleştirilmeye çalışılan kağıt silüetlerini yani modelleri sembolize eden “paper faces” adını, “Zoot Woman” adlı İngiliz elektropop grubunun “Living In A Magazine” adlı parçasının sözleri arasından seçti. “paper faces butik” ise, 2010 yılında, Cihangir’de açıldı ve şu anda Feneryolu / Kadıköy\'deki yeni adresinde; özel alışveriş siteleriyle, sürekli olarak düzenlenen kampanyalarla, müşterilerine ulaşıyor. Hemen hemen her yaştan müşteriye hitap eden geniş ürün yelpazesi ve sınırlı sayıda üretilen özel giysi ve aksesuar tasarımlarıyla, takipçileriyle buluşuyor. Yüksek bel mini eteklerden,  hasır şapkalara; bez çantalardan, dantel yaka kolyelere kadar birçok ürün seçeneği mevcut. Online satış mağazası: n11.com/gelismis-magaza/paperfaces  
Satış için ulaşabilirsiniz: