Cumartesi, Ekim 22, 2016
Kağit Oyma Mumluklar

Kağit Oyma Mumluklar

10

1

Kagit kesmeyi oymayi sevenler bu mumluklardan yapmaya ne dersiniz? Diger modelleri gormek ve fikir almak için içeri buyrun:)


2

3

4

5

6

Foto1Foto2Foto3Foto4Foto5

Bu işler için HOBIUM'da çok malzeme var:

10 YORUMLAR

  1. çok güzeller cadışım ,stickerlardaan bıktın galiba:)nasılsın?damat nasıl?ben eve döndüm,cicilerimi elime aldım ve seni sevgiyle teşekkürlerle tekrar kucakladım.

  2. nalana diyor ki;çok güzeller cadışım ,stickerlardaan bıktın galiba:)nasılsın?damat nasıl?ben eve döndüm,cicilerimi elime aldım ve seni sevgiyle teşekkürlerle tekrar kucakladım.

    Biz iyiyiz nalan ablacim çok tesekkurler seni sormali asil!Yedin ictigin sana kalsin gezip gorduklerini anlat dicem ama onuda blogundan okuyoruz:))))Dmek eve dondun guzel bi macera olarak sayiyorum bu yolcugu senin icin!Rica ederima çok birsey degil elimden geldigince iste bende seni simsiki kucakladim ablacim :)Bu arada stickerlardan bikmadim hala:D

  3. bence pek yetenek isi degil caniiim biraz sabirlazim:)yildizli icinse;adini bilmiorum turkçede hani delgeç gibi seyler varya makineler boy boy kesior iste onun yildizli olaniyla yapilabilir;)

  4. laf aramızda ben de stikırları çok beğeniyorum ama ev kira olunca pek yapasım gelmiyor.

    çok birsey degil elimden geldigince

    elinden gelenlerin çok güzel ve sen gibi şirin olduğunu ekleyerek bir daha öptüm seni