Pazartesi, Ekim 24, 2016
kağıt oyma pano

13 YORUMLAR

  1. bu çalışmanın başka bir versiyonunu altın sarısı zemin üzerine siyah kullanarak ya da beyaz zemin üzerine siyah kullanarak da desenize.bence saraylara layık bir çalışma olur.şimdi aklıma geldi siyah kadife üzerine altın sarısı kağıtla da muhteşem olur:)

  2. çok teşekkür ediyorum. malesef iş yoğunluğu yüzünden kursa devam edemiyorum ancak internetten takip edebiliyorum.hocaya ancak burdan selam gönderebilirim :)

  3. çok güzel…bayılıyorum böyle kağıt gibi basit malzemelerden yapılan şaheserlere..yalnız kretuar bıçağı ne olaki? maket bıçağı gibi bir şey mi? her halde bu işe özel kullanılan bir bıçak:)

  4. Ben bu Kaat’ı sanatını görünce takdir bile edemiyorum sevgili sergun:) dilim tutuk izleyip duruyorum, bu nasıl bir sabır diye:)) eline, emeğine, göz nuruna sağlık. Elimde Kaat’ı Sanatı ile ilgili çok güzel modern bir slayt var çok güzel ama buradan nasıl paylaşıldığını da bilmiyorum.

  5. teşekkür ediyorum ayrı ayrı herkese.melocan, evet kretuar bıçağı maket bıçağı gibi, daha sivri uçlusu.yapılmış diğer örneklere bakınca benimki yanlarında ‘hiç’ kalır.fiamma1 salytı görmeyi çok isterim burdan göndermeniz mümkün olmaz fakat mail atmanızı rica etsem..