Cuma, Ekim 28, 2016
Kağıttan Oyuncak Ev/Hediye Kutusu/Takı Kutusu

Kağıttan Oyuncak Ev/Hediye Kutusu/Takı Kutusu

15

Bu evler çocuklarımızın eğlenerek yapacakları çalışmalardan gibi gözükse de bizlerde takı kutusu ya da hediye kutusu olarak kullanabiliriz. Yapmamız gereken şekli yazıcıdan çıkartmak ve gösterilen yerlerden yapıştırmak. Hatta buradaki bazı örneklerde evlerin pencerelerine çocukların fotoğrafları yapıştırılmış. Çocuklarımız için anı kutu yapabiliriz. İçine anılarımızı dışına fotoğraflarımızı koyarız. Ne dersiniz?

15 YORUMLAR

  1. embir günaydın, bunlar gerçekten çok kolay. çocuklar rahatlıkla yapabilirler. ana sınıflarında da yaptırılabilir – ben kuzene gönderiyim bu linki, sınıftaki çocuklarına yaptırsın:) – teşekkürler paylaşım için…

  2. ben bile heves ettim dün bir ev ve şu süeprmeni yaptım çok şirin oldular. Şu çatısı ayrı parça olan evlerden yapacaksın ama sertifika kağıdına basacaksın al sana takı kutusu, çatıyı aç takını kap :))

  3. Ne güzel ineği de var. Ben küçükken gazeteler böyle evler şatolar verirdi kartondan. Hepsini alıp yapmıştım, koyacak yer kalmamıştı.

  4. Denediğim için diyebilirim ki A4 kağıdı ile yapınca çok yumuşak oluyor. Yani takı kutusu yapacaksanız sertifika kağıdına çıktı alın şemyıl ablacım.

  5. embircim bu da atladıklarımdan,affola canım:)) şu aralar …mutlu çocuklar 14 şubat sevgi günü…..için kağıt oyuncaklar arıyordum,bu evler çok iyi oldu,çoook teşekkür ederim.acaba çıktı alıp,kartona yapıştırdıktan sonra,kesip yapıştırmadan mı gondersem? çocuklara faaliyet olur diye düşünüyorum,ne dersin? sergunun da kağıt bebekleri vardı,onlardan da yapacağım inşallah.aaa dur, serguna gidip bebekler için teşekkür edeyim :))