Kağıttan Oyuncak Ev/Hediye Kutusu/Takı Kutusu

-

Bu evler çocuklarımızın eğlenerek yapacakları çalışmalardan gibi gözükse de bizlerde takı kutusu ya da hediye kutusu olarak kullanabiliriz. Yapmamız gereken şekli yazıcıdan çıkartmak ve gösterilen yerlerden yapıştırmak. Hatta buradaki bazı örneklerde evlerin pencerelerine çocukların fotoğrafları yapıştırılmış. Çocuklarımız için anı kutu yapabiliriz. İçine anılarımızı dışına fotoğraflarımızı koyarız. Ne dersiniz?

15 yorum gelmiş

 1. gungorayca

  embir günaydın, bunlar gerçekten çok kolay. çocuklar rahatlıkla yapabilirler. ana sınıflarında da yaptırılabilir – ben kuzene gönderiyim bu linki, sınıftaki çocuklarına yaptırsın:) – teşekkürler paylaşım için…

 2. embir

  ben bile heves ettim dün bir ev ve şu süeprmeni yaptım çok şirin oldular. Şu çatısı ayrı parça olan evlerden yapacaksın ama sertifika kağıdına basacaksın al sana takı kutusu, çatıyı aç takını kap :))

 3. 1gece

  Ne güzel ineği de var. Ben küçükken gazeteler böyle evler şatolar verirdi kartondan. Hepsini alıp yapmıştım, koyacak yer kalmamıştı.

 4. embir

  Denediğim için diyebilirim ki A4 kağıdı ile yapınca çok yumuşak oluyor. Yani takı kutusu yapacaksanız sertifika kağıdına çıktı alın şemyıl ablacım.

 5. esinsel

  embircim bu da atladıklarımdan,affola canım:)) şu aralar …mutlu çocuklar 14 şubat sevgi günü…..için kağıt oyuncaklar arıyordum,bu evler çok iyi oldu,çoook teşekkür ederim.acaba çıktı alıp,kartona yapıştırdıktan sonra,kesip yapıştırmadan mı gondersem? çocuklara faaliyet olur diye düşünüyorum,ne dersin? sergunun da kağıt bebekleri vardı,onlardan da yapacağım inşallah.aaa dur, serguna gidip bebekler için teşekkür edeyim :))

Bir Cevap Yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on LinkedIn
embir

Keçeler, ipler, boyalar kısacası renkler, eğlence, tasarım, yaratıcılık işte ben embir :)