Cumartesi, Ekim 22, 2016
Kağıttan yıldız abajur yapımı

Kağıttan yıldız abajur yapımı

14

kağıttan abajur yapımı

Kağıt ile neler neler yapılabiliyormuş… Aydınlatma için avize, abajur, küçülterek yaparsak güzel mumluk olacak. Bu videoyu izleyince gözlerim yuvalarından fırladı. Ok adar kısa zamanda öyle güzel bir iş yaptı ki yapan kişi, hayretle izledim. Ne kadar basit ve hızlı olduğunu izleyince göreceksiniz. Videoyu izlemek için buyrun

14 YORUMLAR

  1. zaten videolarda yavaaş yavaaş yapıyolar. sonra hızlı çekimde gösteriyolar. kişinin böyle bir hızla yapması bence olanaksız gibi bişiy.ama çok hoş olmuş deniycem:))

  2. bu video da harika..ben diğer videoları izlememiştim.sayende diğerlerinide izledim..izledikçe bunlarla neler yapılacağını düşündüm..neler yapılmazki..harika şeyler üretilir.teşekkürler güneşedoğru ablacım:))

  3. şimdi hatırladım..orta okulda ya resim yada seçmeli derslerden birisi olması gerekiyor ‘simetri’adı altında öğretiyorlardı hatırladığım kadarıyla..yanlışsam düzeltin lütfen:))

  4. Aydıngelini, Güneşedoğru, ikinize de teşekkürler, harika şeyler yapılıyor. Çok basit gibi görünüyor yapımları ama okadar basit olmadığına eminim. En kısa zamanda renkli kağıtlar alıp özellikle şu güllü olanı denemeliyim. Oğluşum Çınar’cımın doğum günü yaklaşıyor. Ayrıca yarıyıl tatilinde de iki oğlumu birden sünnet ettirmeyi planlıyorum Allah’ın izniyle. Odalarını süslerim bunlarla. Tuttum gitti .

  5. şimdiden hayırlı olsun:))oğlunuzunda doğum günü kutlu olsun!!hızlı geçildiğinden sanki çok kolay hemen yapılırmış gibi görünüyor..aslında gerçekten denemek lazım ama tek eksiğim zımba.zımba aldıktan sonra deneyeceğim.çok istiyorum öğrenmeyi:))

  6. Teşekkürler canım. Bende de zımba var kağıt yok iyimi:) Yakında oturuyor olsaydın bak, malzemeleri birleştirip beraber yapabilirmişiz.

  7. 2002-2005 yılları arasında Aydında yaşadım.3 yıl bana cehennem gibi geldi. Aydın çok küçük ve şirin bir ilimiz olmasına karşın,çok maddi ve manevi sıkıntılar çektiğim biryerdir. O yüzden hiç sevemedim. Oaradan tayin istedik ve bizi Tunceli’ye yolladılar:))))) Alın size diye:)))) Üstelik harcırah da vermediler:))))))))))))))))))

  8. kurtulmuşsunuz yinede boncuk hanım:))bence şükredin:))hem maddi hemde manevi olarak çok yordu beni bu şehir..insanlarını bir türlü analyamadım..yüzüme gülüp arkamızdan neyse boşverin yaa.neticede güzel ülkemizin bir parçası..burayı sevmeye çalışıyorum çünkü başka seçeneğim yok..taşınma gibi tayin gibi imkanım olsa keşke hiç beklemezdim..aydın a taşınacak olanlar varsa ben burdayım:))