Kahküllü Tilda bez bebek

-

dekoratif-tilda-bez-bebek-modelleri
Merhaba. Karar verdim dostlar bundan sonra her gün yeni ve genelde tekrarlanan ürün yaptığım için (balkabağı kapı süsü, aynı model takı yastığı gibilerden) burada paylaşmayacağım.
Sadece yeni ve daha önce yapmadığım ürünleri paylaşmaya karar verdim. Tekrarlanan ve her hafta diktiğim kapı süsleri/anı defter/yastıkları artık bu vitrinimde paylaşmaktan geri duracağım. Bu ürünlerden burada yeterince paylaşmıştım diye düşünüyorum. Çünkü baktım ki paylaşılacak çok fazla ürünüm var ama vaktim yok.
Bu siyah kahküllü saç modeli olan Tilda bebek Emine Hanım için hazırladığım şemsiyeli Tilda’dan sonra ikinci bebek oldu. Bu dekoratif Tilda için 2 adet farklı tasarımda şapka hazırlandı. İlk şapkası kırmızı kadife kaplama, kiraz broşuyla süslü bir şapka.

dekoratif-tilda-bez-bebek-modelleri-2
Şapkalar alttakı toka yardımıyla saca kolayca takılabiliyor.

dekoratif-tilda-bez-bebek-modelleri-3
2 farklı şapka bu Tilda bebek için tasarlandı.

dekoratif-tilda-bez-bebek-modelleri-4
Ceketi diktiğim kumaştan Tilda bebeğimize çanta da diktim.

dekoratif-tilda-bez-bebek-modelleri-5
El yapımı bağcıklı botlarının tabanı sadece 6 cm ve 1. kalite süet derisi kullanıldı.

dekoratif-tilda-bez-bebek-modelleri-6
Siyah dantelli taytlar bebeğin ayaklarını süsler.

dekoratif-tilda-bez-bebek-modelleri-7
Kumaş desenine göre aradığım ve sonunda bulduğum bir düğme :)

dekoratif-tilda-bez-bebek-modelleri-8
Bu da kiraz dalıyla süslemeli saten şapka – çok iştah açıcı görünmüyor ama?

dekoratif-tilda-bez-bebek-modelleri-9
İlk Tilda Emine Hanım’ın isteğiyle 35 cm olacakken 40 cm boyunda olmuş.

dekoratif-tilda-bez-bebek-modelleri-10
100 % sevgi ile diktim :)

Bir cevap yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
Share on LinkedIn
Linkedin

Güzel olan her şeyi o kadar çok seviyorum ki inanılmaz. İstanbul'da bebek giyim ve üzerine bir butiğim var. Sıra dışı ürünlerimi ve ürettiklerimi bebechocolate facebook albümlerimde ve blogumda görebilirsiniz. Çocukluk hayalim çizgi filmileri yapmaktı... Yıllarca başka işlerle uğraşıp, bebeğim dünyaya geldikten sonra hayatımın akışını değiştiren bir iş BEBECHOCOLATE. Hiç bilmediğiniz çocuk dünyasına girişimin ardından, hiç bilmediğiniz işe atılma. Bir masal BEBECHOCOLATE, bebeğimin kısmetine açtığım bir iş; bebeklere ait çok şey var içinde. Butiğimi büyüttükten sonra boş vakitte keçe el emeği ürünleri yapmaya başladım. Ürünlerim büyük beğeni toplayınca boş vakit gitti, yoğunluk geldi... Değişik fikirleri keçe figürlerine taşıyan, tamamı el yapımım ve çizimle oluşturduğum koleksiyonumu, bebek, evliliğe, doğuma yönelik değişik tasarımlarda fark yaratıp sizler için üretiyorum. Tamamı el dikişi olan koleksiyonumu umarım seveceksiniz. E-posta: ailarmehinli@yahoo.com

Keçe bahar kuşları bebek kapı süsü

| | 1 Yorum

Bahar kuşları kapınızdan hiç uçmasın. Böyle bir kapı süsü istiyorsanız şablonları burada, alın. Belki bu şablonlardan başka süsler de olur. Bebek kapı süsü ya da bebek mobili için bu çok sevimli...