Cumartesi, Ekim 22, 2016
Kahve Filtresinden Adım Adım Çiçek Yapımı

Kahve Filtresinden Adım Adım Çiçek Yapımı

10

Kahve filtresinden adim adim çiçek yapimi… Diger ilgili yazilarim;SCRAPBOOKING – Kahve Filtresinden Albüm

Arkadaslar ben yapmadim buradan buldum!!!….

10 YORUMLAR

  1. Bugün pek bi gevezeyim ve bu yüzden buna da yorum yazmadan geçemeyeceğim.:)Bu sahiden çok güzel bir geri dönüşüm projesi olmuş bence. (Aaleynaa, bu arada filtre kahve makinalarının içinde bazen kâğıt, bazen metal filtresi olur,-bizim çay süzgeçlerini konik bir şekilde düşün- kâğıt olanlar birkaç kullanımdan sonra atılır.) Avrupalı ve Amerikalılar çok kahve tükettikleri için bu gerçekten dönüştürülmesi gereken bir materyel bana göre.Teşekkürler paylaşım -ve gevezeliğime gösterdiğiniz sabır- için.:)

  2. renklitasarimlar rica ederim gevezelik ne demek ne guzel açiklamissin ben yazdigimda senin yorumun yoktu ama benden once davranmissin yollarken hihi:)

  3. İMDAAATTTT!!!!!sybellacığım,aklıma bir fikir getirdi ve ……….başlıklı yazıma cevap yazmak için o sayfaya giremiyorum…inat etti,o sayfayı açınca şifre soruyor..şifreyi girince de şuraya yönleniyor…Hoş geldiniz Figen abla, sefalar getirdiniz!pillinetwork hesabınız, aşağıdaki sitelerin hepsinin kapısını aynı anda açıyor.neler oluyor yaa..kendi yazımın altına yazı yazamayacak mıyım?ne teşekkür edebiliyorum,ne cevap yazabiliyorum…bazı sayfalara girmiyor,şifre soruyor,şifre girdiğinde de hesap sayfasına geçiyor..az kaldı..bu gidişle kesin deliricem ben :'((((

  4. Çok hoş bir çiçek yapımı yahu, paylaşımın için sağol. Özdenciğim, krepon kağıdından da çok güzel olur bence.

  5. figen abla 10mariefte bile senin yorumlarina dayanamadi bak sana boyle yapiyor:)DenDenAk martha stewart ta krepon kagidiyla ilgi baya proje var bi bak istersen:)Sen de sagol sybellacigim:)