Kahverengi saplı zebra bez çanta

-

zebra-desenli-bez-canta
Bohem stilin çantada hayat bulduğu bez çantalar, nam-ı diğer omuz çantaları, benim de hem kullanmayı hem de tasarlamayı sevdiğim aksesuarlar arasında. Ünlü ressam Escher’in geometrik altyapılı resimlerindeki havaya benzettiğim bu grift zebra desenli kumaşı görür görmez bayılarak almıştım. Daha sonra bu kumaştan iki farklı renkli sap seçeneği ile yukarıda görmüş olduğunuz çantalardan diktim. Bir de kırmızı saplı versiyonu var ki ondan da başka bir yazımda bahsediyorum.
Beyaz zemin üzerine siyah kalın çizgisel zebra desenli kanvas kumaştan ürettiğim bu çantaya, bu modelde kahverengi grogren kurdele sap kullanmayı uygun buldum. Bunun sebebi her sezon moda olan “safari” temasını yakalayabilmekti. Böylece bu ürünü alan müşterilerim her sezon rahatlıkla kullanabileceklerdi. Zebra ve leopar desenleri gerçekten de yabancıların dediği gibi “timeless” yani “zamansız”.

zebra-desenli-bez-canta-1
Dayanıklı bir kanvas kumaşa sahip olan bu çantayı ters çevirerek çamaşır makinesinde renkli programında 30 derecede yıkamak mümkün.

zebra-desenli-bez-canta-2
Daha detaylı bilgi için blogumu ziyaret edin lütfen.

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on LinkedIn
paperfaces

“paper faces” markası, birçok tasarım yarışmasında ödül almış olan giysi ve aksesuar tasarımcısı Beril Öke Gülen tarafından, 2008 yılında Mimar Sinan Güz. San. Üniversitesi “tekstil ve moda tasarımı” bölümünden mezun olduktan sonra kuruldu. İngilizce ‘de “kağıt yüzler” anlamına gelen ve moda dünyasının, çeşitli bilgisayar programları ve görsel efektlerle, mükemmelleştirilmeye çalışılan kağıt silüetlerini yani modelleri sembolize eden “paper faces” adını, “Zoot Woman” adlı İngiliz elektropop grubunun “Living In A Magazine” adlı parçasının sözleri arasından seçti. “paper faces butik” ise, 2010 yılında, Cihangir’de açıldı ve şu anda Feneryolu / Kadıköy'deki yeni adresinde; özel alışveriş siteleriyle, sürekli olarak düzenlenen kampanyalarla, müşterilerine ulaşıyor. Hemen hemen her yaştan müşteriye hitap eden geniş ürün yelpazesi ve sınırlı sayıda üretilen özel giysi ve aksesuar tasarımlarıyla, takipçileriyle buluşuyor. Yüksek bel mini eteklerden, maksi eteklere; el yapımı güllerle süslenmiş kalp yastıklardan, hasır şapkalara; desenli çantalardan dantel yaka kolyelere kadar birçok ürün seçeneği mevcut. Sanal mağazası: http://www.sanalpazar.com/dukkan/Paperfaces__u778973

2 yorum gelmiş

  1. ilimilmek

    Kırmızı saplı olan çantanızı gördüğümde başka renkte sap bu kadar güzel durmazdı diye geçirmiştim içimden fakat bu renk sapla da çok güzel olmuş. Ellerinize sağlık.

Bir Cevap Yazın