Kalp bardak altlıkları

-

keceden-kalp-bardak-altliklari
Bardak altlıklarının asıl amacı elbette masanın yıpranmasını, iz çıkmasını önlemek. Aynı aynı zamanda kullanılan altlıkların zevkimize ve dekorasyonumuza uygun olmasını da isteriz değil mi ya? Ben de bu amaçla hazırladım kenarları inci süslü keçe bardak altlıklarımı. Kalp şekli çizdiğiniz bir kağıttan kopyalayarak da keçe kumaşı kalp şeklinde kesebilirsiniz. Ben keçeden kalp şeklinde hazırladığım bardak altlıklarının etrafını incilerle elde dikilerek süsledim. 3 adet kırmızı renk, 3 adet siyah renk olarak hazırlandı. İstenilen renklerde de hazırlanabilir tabii. Kırmızı kurdele ilesarılarak 6’lı set şeklinde paketlendi. İş yerinizde ya da evinizde bardaklarınızı şenlendirebilir ya da sevdiklerinize hediye olarak da düşünebilirsiniz bu seti. Bu güzel bardak altlıklarımız ile sunumlarınızı renklendirebilirsiniz.

instagram sayfamdan diğer çalışmalarıma da bakabilirsiniz.

Bir cevap yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
Share on LinkedIn
Linkedin

Evliyim, 1 oğlum var.. Yuvama, eşime ve oğluma aşığım.. Fotoğraf çekmeyi cok seviyorum. Bir de yaz tatillerini dört gözle bekliyorum çünkü yüzmeyi çok seviyorum. Ikizler burcuyum. Burcumun özelliği olduğu üzere el becerilerinde iyiyimdir ;) Keçe ile ciciler yaparken çok keyif alıyorum.

Baykuş bardak altlığı yapımı

| | 0 Yorum

Bu güzel baykuşu çok severek hazırladım. Yapımına başlarken keçemize baykuşun taslağını çizip kesiyoruz. Sonra kanatların altındaki kısmı çıkarmak için çizip kesiyoruz. Baykuşun gözlerinin hizasına tüy kesiği ekleyelim. Şekildeki gibi çizip...