Kalp Kalbe Karşıdır:)

-

Sevgi dolu iki tutacağım daha oldu:) Tığla ördüm, yapmak isteyenlere fikir vermesi adına:)Daha fazla fotoğraf için bloguma misafirliğe beklerim:)

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on LinkedIn

4 yorum gelmiş

 1. emineozlem

  Sevgili arkadaşım bloğunu da ziyaret ettim etmez miyim böyle güzel işler yapan arkadaşımı. Bayıldım ben bunlara. Zaten hemen kopya da çektim.:) hazır elimdeki işler bitmiş iken şimdi bu kalp motifli tutataçlardan yapmaya çalışacağım. Ama kedi motifleri olan battaniyeden yapamam arkadaşım o çok zor valla benim için. Ellerine sağlık gerçekten çok çok güzel olmuş.Sevgilerimle..

 2. okuyan

  Çok zarifsin sevgili Özlem. Çok teşekkür ederim. Güzel düşüncelerin beni çok mutlu etti. Çok pratik hemen bitiyor zaten, hemen yap:) Eminim çok güzel olacaklar.İnan o battaniye de zor değil. Parçaları haraşo ördükten sonra üstüne çarpı işi yapıyorsun. Çok keyifli, istediğin motifleri seç işle:)Sevgilerimle.

 3. turkuazft

  sevgili canım arkadaşım senin blogun dan hiç çıkmıyorum zaten ,yaptıkların hem orijinal hem çok güzeller beğenilmezmi ellerine sağlıksevgilerimle

 4. okuyan

  çok teşekkürler canım… senin diktiğin güzel oyuncaklar ve keçe hayvancıklar da beni hayretler içinde bırakıyor… hayranlıkla takip ediyorum…sevgilerimle arkadaşım…

Bir Cevap Yazın