Pazartesi, Ekim 24, 2016
Kalpleri Tele Doladım…

Kalpleri Tele Doladım…

21

tel kıvırma
Çok sevdim bu tel işini ben :) Televizyon izlerken elimde tellerle ne yapsam ne yapsam diye düşünüyordum ve azcık dolayayım, kıvırayım, üstüne başka tel, biraz da bükeyim derken, aaa dedim bir kalp olsun ve takım yapayım ben bununla :) Kendiliğinden çıktı ortaya ve çok sevdim kolye ve küpelerimi :) Umarım siz de beğenirsiniz…

tel kıvırma

takı tasarım

21 YORUMLAR

 1. sevgi ,aşk senin dünyandan eksik olmasın böyle aşk dolu tasarımlar yap inşallah :) üç kalp olduğuna göre ailenin her bir üyesinin kalbini temsil ediyor sanırım allah sizi ayırmasın ellerine sağlık :)

 2. kalpler bir takıda bu kadar güzel durabilirdi özellikle spor bir kıyafetle harika durur pek güzel olmuş güle güle kullanın :)

 3. Shane …
  zulaltan…
  Senaat …
  brnnyvz….
  Hepinize ayrı ayrı teşekkürlerimi gönderiyorum :) Tel işini sevdim ben napabilirim aklım tele kayıyor bu aralar :) Sevgi ağacımı telden yaptığımdan beri bırakamıyorum teli :) zulaltancım bende çok severim o şarkıyı teşekkür ederim :)

 4. evimdeki mutluluklar teşekkür ederim :)
  Serpilcim sürekli yapmaya çalışınca çıkmıyor bunlar ama :) Şimdide dikşşte durgun günlerimi yaşıyorum takıya dadandım :) Aklımdaki fikirler bitince dikişte yeni şeyler beliriyor onları yaparım böyle boş durmamış oluyor beyin :)

 5. yagmuryurekcim bunları aslında cuma sabahı falan ekledim ama o kadar yetenekli arkadaşımız varki pazara sunulabildi :) Çok fazla sıra var sitede belliki :) Teşekkür ederim :)
  tugbacanyurt :) Çok teşekkür ederim, zevk alarak yappınca insan daha bir güzel oluyor değil mi :)

 6. Teşekkür ederim mervenas :) Kalın görünen telleri ben Tekzen gibi büyük marketlerden alıyorum dolanmış halde 10 metre her kalınlıkta satılıyorlar.. Misina falan da oralardan alırım, aletler edavatlar bölümlerinde oluyor genelde bir dolan bak o kadar şey oluyorki işe yarayacak… Renkli telleride makara ince tellerden var mı diyorum :) Ne renk istersin diyorlar ne renk varsa hepsinden birer ikişer alıyorum tatlım :) İsmi yok anlat verirler hobi dükkanlarından :)