Kalpli Amerikan Servis

-

evdeki artık kumaşları değerlendirme projesi yine, gerçi hiç eksilmiyorlar ama:))) Parça kumaşları değerlendirmek için crazy tekniği ideal. Amerikan servisin ön yüzünde belli bir dizayn var, arka yüzünde ise kumaşları gelişigüzel ama renklere dikkat ederek yerleştirip, diktim.

Su taşı dışında bir süslemesi yok.Pempenin içine ince bir elyaf koydum elyafsız yıkanması daha kolay olur diye düşünerek kırmızıya koymadım.Kırmızı, mavi ve pempe yapacaktım ama mavi renkli olanı artık yaza kaldı.

20 yorum gelmiş

 1. gonuldenele

  Ne güzel olmuşlar Noblesseciğim.Kumaşları bu şekilde değerlendirmek güzel bir fikir.Evdeki kumaş bolluğundan böyle fikirlere ihtiyacımız var:)

 2. mavisofra

  gecenin güzeli seçtim bu servisleri :)))))))))))))çokk temiz çalışmışsın noblesem sanki bi tane dikip digerlerinin fotokobisini çekmişsin bu kadar da aynı yapılmaz ki cnm:)))))))))))))))

 3. mavisofra

  sen gelmeden alıp kaçıyım bunlarıııı:)))))))))))))))))gerçekten çok farklı çok güzel elerine saglık ablammmmm

 4. nalana

  noblessciğim eline sağlık .Elyafladığın zaman eklenen kısımlara yorganlama dikişi geçersen yıkanınca toplanmaz daha da güzel durur.

 5. Noblesse

  güzel yorumlarınız için hepinize tek tek teşekkür ederim, çok mutlu oldum.Nalanacığım su taşını dikerken elyafla birlikte diktim aslında, beni düşündüren çok sık yıkanabilecek birşey olmasıydı, teşekkür ederim.

 6. ds handmade

  Ellerine sağlık Noblesse, renklerini özellikle şeklini çok beğendim. Kalpli her şeyi çok seviyorum. Güzel günlerde kullan.

Bir cevap yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
Share on LinkedIn
Linkedin