Kanatlı dekoratif Tilda bebek

-

melek-kanatli-pembe-firfir-etekli-bez-tilda-bebek-ornekleri
Bu güzel bez Tilda bebek Esra Hanım’ın kızı Hayal için hatıra hediyesi olarak diktirildi, el yapımı pembe ugg çizmeler ile ve bağcıklı botlarla 2 farklı şeklinde çektim.

melek-kanatli-pembe-firfir-etekli-bez-tilda-bebek-ornekleri-2
Destek olmadan tek başına ayakta durabilir şeklinde özel tekniğiyle dikilir Tilda bebeklerim. Ayaklar bükülemez. Kollar hareketlidir.

melek-kanatli-pembe-firfir-etekli-bez-tilda-bebek-ornekleri-3
Bu da çizmeli versiyonu. Müşterim ugg çizmelerde karar kıldı.

melek-kanatli-pembe-firfir-etekli-bez-tilda-bebek-ornekleri-4
Bu güzellik 45 cm. Çizmeler suni deri.

melek-kanatli-pembe-firfir-etekli-bez-tilda-bebek-ornekleri-5
Tüllü eteğin altı pembe tütü. Üstü uçuk puantiyeli kumaş dantel, uçuk mavi saten ceketi, beyaz örgü atkısı ve kristal taşlarla, ponponlu şapkasıyla, bu kelebek kanatlı Tilda bez bebek ayakta kendiliğinden duruyor.

melek-kanatli-pembe-firfir-etekli-bez-tilda-bebek-ornekleri-6
Atkıyı ithal şeker tadında brads (dekoratif rozetler) süslüyor.

melek-kanatli-pembe-firfir-etekli-bez-tilda-bebek-ornekleri-7
Arkadaki görüntü.

melek-kanatli-pembe-firfir-etekli-bez-tilda-bebek-ornekleri-8
Şapkasını Swarovski kristal taşlarla süsledim.

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on LinkedIn
aylar

Güzel olan her şeyi o kadar çok seviyorum ki inanılmaz. İstanbul'da bebek giyim ve üzerine bir butiğim var. Sıra dışı ürünlerimi ve ürettiklerimi bebechocolate facebook albümlerimde ve blogumda görebilirsiniz. Çocukluk hayalim çizgi filmileri yapmaktı... Yıllarca başka işlerle uğraşıp, bebeğim dünyaya geldikten sonra hayatımın akışını değiştiren bir iş BEBECHOCOLATE. Hiç bilmediğiniz çocuk dünyasına girişimin ardından, hiç bilmediğiniz işe atılma. Bir masal BEBECHOCOLATE, bebeğimin kısmetine açtığım bir iş; bebeklere ait çok şey var içinde. Butiğimi büyüttükten sonra boş vakitte keçe el emeği ürünleri yapmaya başladım. Ürünlerim büyük beğeni toplayınca boş vakit gitti, yoğunluk geldi... Değişik fikirleri keçe figürlerine taşıyan, tamamı el yapımım ve çizimle oluşturduğum koleksiyonumu, bebek, evliliğe, doğuma yönelik değişik tasarımlarda fark yaratıp sizler için üretiyorum. Tamamı el dikişi olan koleksiyonumu umarım seveceksiniz. E-posta: ailarmehinli@yahoo.com

Bir Cevap Yazın