Perşembe, Ekim 27, 2016
Kanaviçe Desenleri (Arşivlik)

Kanaviçe Desenleri (Arşivlik)

9

Harika kanaviçe desenleri…Arşivlere eklemeli, bi gün gelir lazım olur:)Burada

9 YORUMLAR

  1. aman bi hışım acel tecel link koştum boynum bükük döndüm, hiç aradığım figürlere rastlamadım. Etamin işlemili kutumu bitirdim başka bir etamin projesi için arar tara internette gözlerim aktı. Ama yinede attım arşive.

  2. Çocuklar için güzel desenler var ancak çok geniş bir arşiv değil malesef, bende yeni desenler için internetin altını üstüne getirmeyi düşünüyorum. Güzel birşeyler bulursam ilk size bildireceğim… Bir hevesle gelip sonra aradığınızı bulamamanız üzdü beni de.

  3. Bir hevesle gelip sonra aradığınızı bulamamanız üzdü beni de.

    ay demeyin bana böyle incelikler altında ezilirim. sağolasınız aslen çok var mesele çıktı aldıktan sonra ortaya çıkıyor. basılınca çoğunluğu işlenemez durumda oluyor. Semyıl 3 link atmış postahaneden bayağı bir model var elimde ama benim etamin işleme üzerine gözüm doymaz sağolasınız.

  4. En moral bozan şeylerden biride çok beğendiğiniz bir modeli bir hevesle basmak, ancak basıldıktan sonra işlenemeyecek olmasını görmek malesef…Semyıl hanımın yardımcı olmasına çok sevindim…Gözümüz doymasın, gönlümüz doymasın, Allah bitirmesin inşallah ne güzel…

  5. Ben de birkaç örnek göndereyim dedim sizin için arşivimden, özellikle de senin için Kondorcum. Eğer isterseniz ve işinize yarıyorsa başka örneklerde gönderebilirim :)

  6. arkadaşlar o gün çok uğraştım bende ki siteleri link vermeyeama hep hata verdiğinden sizlerle paylaşamadım.bendekondor a postahaneden yolladım. sizlerede bu şekildegönderiyorum. belki sizlerinde işinize yarayacak desenlerolabilir. :)))http://pontocruz-crocheecia.blogspot.com/search/label/Barradoshttp://annette-arts.blogspot.com/sibella seninde menekşeler çok hoşmuş. :))

  7. Sevgili Sibella menekşelere bayıldım,Sevgili Semyıl Hanım çok teşekkür ederim, linkler süper, mutfak için harika şeyler var. Çok teşekkürler…