Salı, Ekim 25, 2016
Kanaviçe İşleme Açan Gül Tablo

Kanaviçe İşleme Açan Gül Tablo

17
Açan Gül Tablo
Açan Gül Tablo

DMC etamin kumaşı üzerine 10 kadar farklı renkle işlediğim kanaviçe tablo.Yapımı çok uzun sürmedi çok sık yapmadığım halde 2 hafta gibi bir sürede bitirdim.İşlenen motif sürekli değiştiği ve her bir motif çok büyük olmadığı için zevkli oldu işlemesi.Ayrıca bu tarz bir işleme yatak odası,mutfak dahil her yerde rahatlıkla kullanılabiliyor.

17 YORUMLAR

  1. 10 tane renkle mi yaptınız satıyormusunuzyoksa evin her duvarınbda ayrı renk güller mi var?sayet öyleyse arada başka çiçeklerde olmazmı?

  2. Çok teşekkür ediyorum sağol duygu.Supersky 10 a yakın iplikle işledim ama şöyle sadece bu tabloda 7-8 renk iplik kullandım.Yani pembe kısımlarda mesela 4 farklı tonda pembe renk iplik var.Yoksa evin her duvarında değişik renkleri yok ve evet satıyorumda tabi veya sipariş üzerine istenilen renklerde yapıyorum ki sanırım böyle bir tabloda farklı renk olarak sarı,kavuniçi ve lila tonları düşünülebilir.Yorumlarınız için sağolun hepinize teşekkürler.

  3. ya kusura bakmayın bende 10 farklı renkte yapıp duvarlaraastınız sandım. ne anlamak amaböylede olunca benim yorum hoş olmuyor. pardon yaaao kadar çok kırmızı yazım varki güya çabuk çabuk okuyayımdedim.

  4. çok zarif duruyor, şimdilerde film şeridi gibi aşamalı resimlerin olduğu tablolar çok moda. çok renk kullanmadaki fark kendini hemen gösteriyor. muhteşem olmuş elinize sağlık

  5. cok güzel olmus, bayildim. ellerinize saglik..yaptiginiz islemeleri, sattiginizi söylüyorsunuz, bu acan gül tablosunu da satiyormusunuz? satiyorsaniz kaca satarsiniz??