Kanaviçe nakışlı takı kolyeler

-


Kanaviçe nakışlı takı kolyeler. Herkese merhabalar. Benim aslında asıl hobim dikiş. Elbiseler, etekler, gömlekler dikmek… Instagram’da beni takip edenler bilir. Bu diktiklerimi hiç süslemeyeyim mi dedim ve çok sevdiğim kanaviçe işimle renkli renkli farklı farklı takılar yaparak diktiklerimi süslüyorum.
Bu kanaviçe kolyelerde aslında çok fazla seçenek var. Artık hemen hemen her obje kanaviçeye uyarlanabiliyor. İster çiçek, ister kalp, ister, ister bir araba işlenebilir. Yani kısaca ne seviyorsanız boynunuzda görmek mümkün. Ayrıca bence çok güzel aksesuarlar da.
Siz de zevkinize göre kanaviçe kolye yaptırmak isterseniz bana ınstagram’dan ulaşabilirsiniz. Ayrıca siparişlerimin yanında görmüş olduğunuz kitabı da hediye ediyorum.
Diğer modellerim için bir dahaki yazımda görüşmek üzere.

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on LinkedIn

Merhabalar ben namı değer dikişkolik dikiş dikmek benim en büyük hobim ama ayriyeten kanaviçe işlemyide çok seviyorum ınstagram hesabımdan dikiş videoları paylaşıyorum diktiklerimi koyuyorum. Ayrıca kanaviçe panolar yapıp da satıyorum. Profil linkimden ulaşabilirsiniz

Bir Cevap Yazın