Cuma, Ekim 28, 2016
Kanaviçe tablo

Kanaviçe tablo

6

Kanaviçe
Nakış kursuna gitmedim, ama keçe işiyle uğraşmadan önce çok şey işlediğim olmuştu. Bu sefer sevdiğim birine yapmak istediğim tabloyu ”Blackwork” yani siyah işleme kullanarak işledim.

Kanaviçe
Daha önce hiç böyle bir nakış yapmadığım için bana değişik geldi.

Kanaviçe
Tablo bitince de siyah ahşap çerçeveyle tamamladım. Bir kelebek motifi ayrı kumaşta işleyip tablomu zarif bir dokunuşla bitirdim. Devamı pasajımda

Paylaş
aylar
Güzel olan her şeyi o kadar çok seviyorum ki inanılmaz. İstanbul'da bebek giyim ve üzerine bir butiğim var. Sıra dışı ürünlerimi ve ürettiklerimi bebechocolate facebook albümlerimde ve blogumda görebilirsiniz. Çocukluk hayalim çizgi filmileri yapmaktı... Yıllarca başka işlerle uğraşıp, bebeğim dünyaya geldikten sonra hayatımın akışını değiştiren bir iş BEBECHOCOLATE. Hiç bilmediğiniz çocuk dünyasına girişimin ardından, hiç bilmediğiniz işe atılma. Bir masal BEBECHOCOLATE, bebeğimin kısmetine açtığım bir iş; bebeklere ait çok şey var içinde. Butiğimi büyüttükten sonra boş vakitte keçe el emeği ürünleri yapmaya başladım. Ürünlerim büyük beğeni toplayınca boş vakit gitti, yoğunluk geldi... Değişik fikirleri keçe figürlerine taşıyan, tamamı el yapımım ve çizimle oluşturduğum koleksiyonumu, bebek, evliliğe, doğuma yönelik değişik tasarımlarda fark yaratıp sizler için üretiyorum. Tamamı el dikişi olan koleksiyonumu umarım seveceksiniz. E-posta: ailarmehinli@yahoo.com

6 YORUMLAR

 1. Merhaba Aylar hanım,

  Beni hatırladınız mı? Annenize gözlük kılıfı işlemiştim.

  Bu tablo çok güzel olmuş, ellerinize sağlık.

  Sevgilerimle,
  Füsün

 2. Evet Füsun Hanım, hatırladım sizi :) şükür ki henüz bunamadım :) hem annem ve kayınvalidem seve seve kullanıyorlar o harika gözlük kılıflarınızı :) devam ediyor musunuz kanaviçe işine?

 3. Evet hala işliyorum ama satış yapmıyorum pek eskisi gibi. Yani satış için çaba sarfetmiyorum. Paylaşacağım yaptıklarımı.(-: