Cumartesi, Ekim 22, 2016
Kanaviçeli havlu, dantelli havlu kenarı

Kanaviçeli havlu, dantelli havlu kenarı

12

havlu kenarı

Bu havlu süsleme işi için önce danteli ördüm, sonra dantele en yakın bulduğum desenle havluyu işledim. Geçenlerde danteli burada da paylaşmıştım. Bu havlu işleme ve havlu kenarı işim için bu duruma gelinceye kadarki aşamalar ve daha fazla fotoğraf blogumda.

12 YORUMLAR

  1. Süper fikirmiiişşşşşş :) Ben havlu kendinden öyleydi de siz ona uygun dantel yaptınız sandım :) Oysaki hepsi sizinmiş. Sanki aynı çiçek bunlar zaten :) Ellerinize sağlık süpper olmuşş…

  2. @esinsel çok teşekkür ederim :) @Cooper çok teşekkür ederim :) @senayatilgan aynı çiçeği işlemek istedim ama çok küçük kaldı havlunun bordüründe. Ben de en yakın deseni bulmaya çalıştım. Benim de içime sindi. Çok çok teşekkür ederim :)

  3. sayın 10marifet sakinleri ,
    sadece bakınız bu havluya ,elinizi ,yüzünüzü kurulamayın sakın, bu güzel ,zahmetli canım havluya :D

  4. 1000. kez yine söyleyeceğim yazıktır günahtır bunca emek ;)) Pano muamelesiyle duvara asılmalı… Ellerinize sağlık bir kez de burdan :) Harikaaa…

  5. @xmadame teşekkür ederim :) @zulaltan çok teşekkür ederim :) @yağmuryurek çok teşekkür ederim :) @esencan bloğumdaki yorumumda da yazdım. Sizleri dinleyeceğim ve bundan sonra bu kadar emeği havluya değil kumaşa vereceğim :) Çok teşekkür ederim :)