kanepe kaplamaya bak

-

Böyle gazeteli dergili kumaş buldunuz buldunuz ,bulamazsanız boyası çıkmayan gazetelerden alıp sokuşturuverin ayol ben daha size ne diyeyimkineLinktefarklı döşenmişleri var ama en güzeli bu

18 yorum gelmiş

 1. cikolatamolmadanasla

  Amaaan negüzelmiş bana kitap sayfalısını bulun öyle bi kumaştan olsun ama ne yazcak kitapta o da önemli ben oturunca onları okumadan duramam bisüre sonra ezberlerim:)))

 2. nalana

  çikocuğum ilkokul üçteyken babamın gazetesini ben alır okula götürür hayat bilgisi dersinde günün olaylarını sınıfa okurdum.Bir gün kasabanın pazar meydanından geçerken elimdeki gazeteyi okuyarak yürürken yumurta toplayan adamın yumurta yığınına bodoslama dalıp 30 yumurtayı telef etmişliğim vardır.Ben küçükken evlerde raflara,perdesiz camlara filan gazete serilir yapıştırılırdı.dakikalarca onları okurdum.aaaah ah biz ne yokluklar çektik anasını satayımsiz buldukça bunuyorsunuz(annennemin sözü..allah rahmet eylesin)

 3. BynFavori42

  aaaah ah biz ne yokluklar çektik anasını satayımsiz buldukça bunuyorsunuz(annennemin sözü..allah rahmet eylesin)

  (ALLAH rahmet eylesin)bence her nesile uyan bir söz.. Valla bolluk üstüne bolluk bi o kadar da israf üstüne israf.. Ne kadar şükretsek az ama gel gör ki artık şükürsüzleşti, teşekkürsüzleşti insanlar.

 4. 03bellinda

  BynFavori42 diyor ki;aaaah ah biz ne yokluklar çektik anasını satayımsiz buldukça bunuyorsunuz(annennemin sözü..allah rahmet eylesin)(ALLAH rahmet eylesin)bence her nesile uyan bir söz.. Valla bolluk üstüne bolluk bi o kadar da israf üstüne israf.. Ne kadar şükretsek az ama gel gör ki artık şükürsüzleşti, teşekkürsüzleşti insanlar.

  her kelimesine katılıyorum

 5. nalana

  durun yahu ramazanda uyuycaz,bu sıcak günlerde oruç ancak uyuyarak tutulacak gibi görünüyor,iftar menüsü:1bardak buzlu su,bir kase buzlu su,bir tabak buzlu su olur herhalde.Anlkara yanıyor kızlar ben de menopozdayım halimi tasavvur edemezsiniz bile…

Bir Cevap Yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on LinkedIn