Cumartesi, Ekim 29, 2016
kanepe kaplamaya bak

18 YORUMLAR

  1. çikocuğum ilkokul üçteyken babamın gazetesini ben alır okula götürür hayat bilgisi dersinde günün olaylarını sınıfa okurdum.Bir gün kasabanın pazar meydanından geçerken elimdeki gazeteyi okuyarak yürürken yumurta toplayan adamın yumurta yığınına bodoslama dalıp 30 yumurtayı telef etmişliğim vardır.Ben küçükken evlerde raflara,perdesiz camlara filan gazete serilir yapıştırılırdı.dakikalarca onları okurdum.aaaah ah biz ne yokluklar çektik anasını satayımsiz buldukça bunuyorsunuz(annennemin sözü..allah rahmet eylesin)

  2. aaaah ah biz ne yokluklar çektik anasını satayımsiz buldukça bunuyorsunuz(annennemin sözü..allah rahmet eylesin)

    (ALLAH rahmet eylesin)bence her nesile uyan bir söz.. Valla bolluk üstüne bolluk bi o kadar da israf üstüne israf.. Ne kadar şükretsek az ama gel gör ki artık şükürsüzleşti, teşekkürsüzleşti insanlar.

  3. BynFavori42 diyor ki;aaaah ah biz ne yokluklar çektik anasını satayımsiz buldukça bunuyorsunuz(annennemin sözü..allah rahmet eylesin)(ALLAH rahmet eylesin)bence her nesile uyan bir söz.. Valla bolluk üstüne bolluk bi o kadar da israf üstüne israf.. Ne kadar şükretsek az ama gel gör ki artık şükürsüzleşti, teşekkürsüzleşti insanlar.

    her kelimesine katılıyorum

  4. durun yahu ramazanda uyuycaz,bu sıcak günlerde oruç ancak uyuyarak tutulacak gibi görünüyor,iftar menüsü:1bardak buzlu su,bir kase buzlu su,bir tabak buzlu su olur herhalde.Anlkara yanıyor kızlar ben de menopozdayım halimi tasavvur edemezsiniz bile…