Kapı önü ağırlıkları

-

kapi-onu-agirligi-stoper-3
Merhaba. Yapılacaklar listemdeki bir işi daha yapmanın sevinciyle karşınızdayım :) Bu kapı önü ağırlıklarını duck keten ve kalın döşemelik kumaşlar kullanarak diktim. Üzerine yıldız, çiçek ve kalp aplikelerini yaptım. Her türlü rüzgara karşı kapılarımızı sımsıkı yerinde tutacak kadar ağır kapı önü ağırlıklarım oldu, çünkü içlerini kumla doldurdum:)

Ayrıntılar için bloguma buyurun lütfen…

kapi-onu-agirligi-stoper

kapi-onu-agirligi-stoper-

kapi-onu-agirligi-stoper-1

11 yorum gelmiş

  1. Çok güzel olmuş elinize sağlık.uzun zamandır düşündüğüm projeydi kapı stoperi olarak çok güzel ve çok farklı bir çalışma olmuş

  2. Bunların kuzu atıcılara çiçek sekilde olanlarını görmüştüm alışveriş merkezinde bende bir değişi o tarzdakilerden yapmayı düşünüyorum ama bunlarda harıka olmuş ellerine sağlık :)

  3. Bunların kuzu atıcılara çiçek sekilde olanlarını görmüştüm alışveriş merkezinde bende bir değişi o tarzdakilerden yapmayı düşünüyorum ama bunlarda harıka olmuş ellerine sağlık :)

  4. Çok güzel fikir ya. Bende kapı önü ağırlığı deyince başta ne olduğunu anlamamıştım ama çok hoş olmuşlar. Ellerinize sağlık.

Bir cevap yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
Share on LinkedIn
Linkedin

Sutaşı ile süslü kumaş peçete yapımı

| | 1 Yorum

Renkli kumaşlar ve sutaşı ile çok hoş ve zarif kumaş peçeteler dikelim. Nasıl yapılır derseniz, çok güzel bir anlatımını buldum. Kare şeklinde kumaşlara ihtiyacımız olacak. Kolay yıkanır cinsten olsun, pamuklu...