Salı, Ekim 25, 2016
Kapısız kapılara perde

Kapısız kapılara perde

13

Bugün dolap boşaltıp yeniden yerleştirme günümdü, sıra örtü-çarşaf dolabıma geldiğinde bakın ne buldum. Taaa 1992 yılında evimin bir odasının “kapısız kapısına”yaptığım aplike perde. Eski bir modelde bulmuştum örneğini, baka baka yapmıştım. O zaman internet filan yok ki, bol bol örnek bulayım. Hemen resmini çektim, sizlerle paylaşayım diye bu anılardan gelen perdemi.

13 YORUMLAR

  1. dendenak, aplikeyi ister elde, ister makinada yapabilirsin, benim gibi sabırsız ve aceleciler makinada yaparlar tabii :))yamalıbohça, pinkly herzaman ki gibi desteklediniz, teşekkürler.

  2. Aplike zevkli iştir,bir zamanlar bende yapmıştım.Geçen gün bir mağazada gördüm, düz renk peluş bir battaniyenin üzerine, renkli kumaştan fil deseni aplike yapmışlar battaniyenin havası değişmiş..Ellerinize sağlık :))

  3. sarıkurdelem, aplike gerçekten çok şenlendiriyor herşeyi.nalancığım, biz hepimiz süperiz 10marifetçiler olarak. Vardır daha birşeyler, bakarız :))cabam, aplikeyi makinada yapıyorum genelde, elde yapacak sabır yok bende. Şimdilik duruyor gene dolapta, bir yer düşünüyorum ama ancak seneye …

  4. çoooook güzel, artık kapının kapısı var herhalde, derinlerden çıktığına göre. şimdi ne olarak kullanıcan arkadaşım, katlayıp koma biryerlere yazıktır.

  5. acemihobiciğim, bunu eski evimde kullanıyordum, orada bir adet kapısız kapı vardı, bu evde ise sokak ve veranda kapısından başka kapı yok :)) hangi birine asayım ben bunu :)))