24 yorum gelmiş

  1. Olmaz, kabul etmiyorum! Hem battaniye yapılsın, hem resim çizilsin. Nedir bu yetenek durumları kardeşiiim? Kel mi bizim başımız? Gökten kaç elma düştü senin başına Fatoş’um ama yaaa! İtiraz ediyorum :D

  2. teşekkür ediyorum arkadaşlar.bu konuda halen kendimi geliştirmeye çalışıyorum ama yavaş yavaş sergi hazırlıgına başlıyorum artık.sergi haberimi ve sergi resimlerimi ilerleyen zamanda sizinle paylaşıcam arkadaşlar.Gulanbayan cığım valla el marifetleri konusunda bir çok elma kafama düştüğünü bende anladım ama keşke 1 tane düşseydi diyorum ben ya.çünkü elimin enerjisi öyle cok ki maymun iştahlı gibi bir ona sarılıyorum bir buna derken tek bir dalda yoğunlaşıp o alanda başarı sağlayamıyorum.keske o elma benim kafamdan sekipte tuvalimin üstüne düşseydi.ama artık kendimi tek alanda kontrol etmem lazım.malum yaş geçiyor.50 sinden sonra ressam olmamalıyım:)Diğer resimlerimi buradan görebilirsiniz.

  3. harika ötesi.orta okuldayken bende güzel resimler yapardım.ama bir bıraktım o bırakış.şimdi çiz desen 62 den tavşan yapanlardanım..hiç bırakmayın.çok iddealı resimler.nacizane değiller yani :))çok beğendim..emeğinize sağlık :))

  4. Aydin gelini, eğer yetenegin varsa sen uzun süre bırakmışta olsan pek gerilemiş sayılmazsın.1-2 denemede eski çizgini yakalarsın bence.beğeniler için tekrar takrar teşk.arakadaşlar:)

  5. çok gerçekçi çizimler,çok seviyorum karakalem çizim ama yüzleri böyle tamıtamına oturtamıyorum ışık gölge eksik kalıyor sanırım,tekniği ne bu işin,desen dersi almadım nedense zamanında,en üstteki muhteşem,hele gözler canlı canlı bakıyor sanat işte bunlar sizde sanatçı.başarılarınızın devamını dilerim,

  6. Benim yorumum vardı burada ne olmuş ki anlayamadım.Ben tekrar yazayım bari.Bir zamanlar stilistlik kursundayken hocamız bize çok çizdirirdi,vücut el,kol falan tamamdı ama,ifadede özellikle de gözlerde çok zorlanırdım,o yüzdendir ki,böyle harika çizilmiş gözleri gördükçe içim hala cızz eder ve hayranlıkla bakarım,ellerinize sağlık.Bu arada serginizi hangi şehirde açacaksınız acaba merak ettim,Ankara’da olursa seve seve gelirdim.

  7. amaniiinnnn en sevdiğim konu….oy oy oy..hepsi de birbirinden güzel sevgili Fatos01 :)o gözler ne öyle yaa…hayran kaldım…yok..ayıramayacağım,hepsi birbirinden güzel…nasıl tebrik edeyim bilemedim…helal olsun size sevgili Fatos01 :))))

  8. Aheng ciğim,sergi açacağım yer henüz belli değil ama ikl sergim %90 Adana’da olur.Çünkü burada yaşıyorum.Daha sonraki yıllarda inşallah imkanlar doğrultusunda İstanbul,Ankara gibi sanata ilginin yoğun yaşancığı şehirler olacaktır.Ya kaptırdım büyük sanatcılar gibi konuştum bende.Tabi bunlar şu anda ideallerim.İnşallah başarırım.İlk kişisel sergime ve sonrakilere katılamasanız bile ben sizinle yaptığım resimleri buradan paylaşıcam mutlaka.

Bir cevap yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
Share on LinkedIn
Linkedin