Cuma, Nisan 28, 2017
Kardan adam yapalım

41 YORUMLAR

  1. naz esencim tel vb bir malzeme kullanılabilir hobimin arıcıklarında olduğu gibi telin üzerine ip sarılabilir,bende yine huzurlu bir gülücük bırakıp kaçıcam figen ablacım yaşasın huzurr:))

  2. 28 yorum görünce atladım mecburen neler var diye, zaten 503 ten sinir geldi, bi de baktım herkez kafayı yemiş gibi gülüp duruyor, eh normaldir

  3. yamalım, senin de mi benim gibi migrenin var yoksa? ay fenadır başım zonklaması, geçmiş olsun kardeşim.arkadaşlar, siteden cevap geldi bana, popülariteden kaynaklanan fazla yoğunluktan dolayı oluyormuş bu sinir 503, düzeltmeye çalışıyorlarmış, mümkün olan en kısa sürede düzelteceklermiş. haber vereyim dedim, biraz daha sabır arkadaşlar.bu arada ben bir yöntem buldum bu şekilde idare edebiliriz düzelene kadar. ilk yazdığımı göndermeden önce sağ klikle “kopyala” yapıyorum, eror verirse veya siteden düşersem, tekrar giriyor ve “yapıştır” yapıyorum. yoksa baş edilmiyor, bir yorumu 5 kere yazayım dedim, her seferinde küçüle küçüle kuş gibi kaldı sonunda, sinir oldum hiç yollamadım onu da.hadi kalın sağlıcakla….