Cuma, Ekim 28, 2016
Kardanadamlı yelek

Kardanadamlı yelek

19
kardanadam
kardanadam

geçen sene başlayıp bu sene bitirebildiğim kardanadamlı yeleğimiz. Blogum için bir tık yeter :))

kardanadam
kardanadam

19 YORUMLAR

  1. bahar,sen ne tatlı bir annesin,bir kendine,bir oğluna…ellerine sağlık,geçen sene başlamışta olsan gayet güzel tam olmuş.havalı havalı giysin :)

  2. valla yorumları cevaplayacağım ama korkuyorum ne zaman ir yazıma yorum yazsam bi daha yorum gelmiyor :))teşekkürler arkadaşlar ama ben yazıda yanlış ifade ettim galiba ortada bir yelek var ve önlü arkalı 2 fotosu var daha kendime örecek cesaret sabır sağlık ve yeteneğe sahip değilim güzel beğenileriniz beni çok mutlu etti

  3. Buradaaaa………Ben arkasını daha çok sevdim :)Aynısından yapalım ama kazak olsun , kardan adam önde olsun, oğluş sunsun. Hadi bakalım , yap görelim :))

  4. sevgili 3d1n valla sağlam olsam bu gaza gelip haftaya havamı atardım ama 1 gün örgü örünce 3 gün dinlenmem lazım yoksa sakatlanırım :))canım adadenizim sağolasın her zaman yorumlarını ve seni yanımda görmek beni mutlu ediyor

  5. ozlavinya diyor ki;İkisi de çok güzel renkler de harika…Ben alttakini yapayım diyorum oğluma…

    ee ben bir tane yelek görüyorum ama..

  6. Hay Allah üsttekini süveter sandım ben :)))Meğer “arka” modeli miymiş? :)Ama bak güzel bir fikir geldi aklıma. Üst görünümden bir süveter yapılsa, alttaki görünümden de hırka.Süper olur!

  7. ay sağolun kızlar bir senede çıkardım ya artık bu kadar iltifat bekliyordum yani :)) ortada bir yelek olduğu konusunda anlaşmamıza sevindim :))