Perşembe, Ekim 27, 2016
kardeş payı :)

kardeş payı :)

2

Geçen yıl sayısını hatırlamadığım kadar şal ördüm.zaten bir şeye taktı mı takar ardından suyunu çıkarana kadar da uğraşırım.bi kaç ay önce geldiğinde kız kardeşim her zamanki gibi neler yaptın dök bakalım deyip gözüne kestirdiklerini tarafımdan kendine hediye edilmek üzere aldı.

bunlar yani şallar gidenlerden.hediye ettiklerimi fotoğraflamak aklıma gelmedi.yine ondan önce geldiğimde kardeşimin diğer götürdüklerini de.diğer şal modellerini görmek için bloğuma beklerim…

Paylaş
alanay
Bir eş ,anne ve eğitimciyim...Çocukları çok seviyorum ve hayvanları.doğa ise özlemim...Günlük rutinimin dışında en büyük zevkim üretmek.el sanatları ve resimle uğraşıyorum.burada zamanla çalışmalarımı sizlerle paylaşacağım...yorumlarınızı esirgemezsenişz sevinirim...

2 YORUMLAR

  1. çıtır çıtır ,neşeli, bir şal olmuş eline sağlık.Takıldığı şeyde kalmak benim de adetimdi. şimdi o kadar değil,efor kalmadığındandandır belki:))Sen bana telefonunu yazmadın . Bu hafta sonu sıngerin faaliyetinde buluşacaksak haberleşirdik. İstersen postaneden yazıver.Ben sana yazmış olmam lazım.

  2. çok guzel ..sizin şalınıza benzer motıflerle bende panco yaptım..bu küçük motıflerle harıkalar yaratılabılıyor..elınıze saglık..