Kardeşler lüks safari kapı süsü

-

kapı süsü
Merhaba, bu sefer Ege ve Mert kardeşlere farklı bir tarzda gene safari temalı, lüks bir kapı süsü hazırladım. Artık detay yazmayacağım zira foto yüklemeye, yazı yazmaya çok vaktim gidiyor. Tüm detaylar elde titizlikle dikildi. Devamı facebook el emeği albümlerde, açılacak olan sitem yakında da açılır, bloguma da göz atabilirsiniz.

kapı süsü

kapı süsü

kapı süsü

kapı süsü

1 yorum gelmiş

  1. aylar

    Sevgili anneler babalar, sizden ricam: Lütfen, burada yorum penceresini kullanarak sipariş, fiyat veya kargoyla ilgili sorularınızı buradan yazmamanız, zira bu site satış sitesi değildir, ve ürünün fiyatını yada buna benzer bir soru bana buradan sorduğunuzda buradan size bilgi veremiyorum.
    Herhangi bir soru sormak istediğinizde YORUM yazarak değil, ama ürünün anlatımında vermiş olduğum LİNKLERE tıklayarak direk mail adresime ulaşıp sorunuzu iletebilir, benden cevap alabilirsiniz, zira buradan siparişle ilgili sizleri cevaplamam etik olmaz.
    Anlayışınız için teşekkürler, Aylar :)

    (ama ürünümle ilgili beğeni yada eleştirinizi yorum olarak yazmanızda sakıncası yok :) )

Bir cevap yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
Share on LinkedIn
Linkedin
aylar

Güzel olan her şeyi o kadar çok seviyorum ki inanılmaz. İstanbul'da bebek giyim ve üzerine bir butiğim var. Sıra dışı ürünlerimi ve ürettiklerimi bebechocolate facebook albümlerimde ve blogumda görebilirsiniz. Çocukluk hayalim çizgi filmileri yapmaktı... Yıllarca başka işlerle uğraşıp, bebeğim dünyaya geldikten sonra hayatımın akışını değiştiren bir iş BEBECHOCOLATE. Hiç bilmediğiniz çocuk dünyasına girişimin ardından, hiç bilmediğiniz işe atılma. Bir masal BEBECHOCOLATE, bebeğimin kısmetine açtığım bir iş; bebeklere ait çok şey var içinde. Butiğimi büyüttükten sonra boş vakitte keçe el emeği ürünleri yapmaya başladım. Ürünlerim büyük beğeni toplayınca boş vakit gitti, yoğunluk geldi... Değişik fikirleri keçe figürlerine taşıyan, tamamı el yapımım ve çizimle oluşturduğum koleksiyonumu, bebek, evliliğe, doğuma yönelik değişik tasarımlarda fark yaratıp sizler için üretiyorum. Tamamı el dikişi olan koleksiyonumu umarım seveceksiniz. E-posta: ailarmehinli@yahoo.com

Keçe bahar kuşları bebek kapı süsü

| | 1 Yorum

Bahar kuşları kapınızdan hiç uçmasın. Böyle bir kapı süsü istiyorsanız şablonları burada, alın. Belki bu şablonlardan başka süsler de olur. Bebek kapı süsü ya da bebek mobili için bu çok sevimli...