Karışık renkli el örgüsü hırka

-

karisik-renkli-triko-hirka-modelleri-3
Değişik renklerden karışım yapmaya bayılıyorum. Bu en son ördüğüm üçüncü hırka ancak kesinikle sonuncu değil ;) Yumuşacık ve sıcacık merinos yünlerden yapılmıştır, 1 kilodan fazla yün ve 10 günden fazla zamanımı aldı ama çok zevkli bir çalışma oldu.

karisik-renkli-triko-hirka-modelleri

karisik-renkli-triko-hirka-modelleri-

karisik-renkli-triko-hirka-modelleri-1

karisik-renkli-triko-hirka-modelleri-2

Facebook ve Instagram sayfamdan değişik tekniklerle yaptığım başka el işi çalışmalarına da bakabilirsiniz, sizi bekliyorum.

4 yorum gelmiş

Bir Cevap Yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on LinkedIn
El_Krafto

Benim adım Tatiana. Elkrafto uzun süreli çalışma ile vücut ve ruhumuzu süsleyen güzel şeyleri yaratmak adına kazanılmış olan tecrübenin ürünüdür. İnsanlar şans getirdiklerini söylüyor! Ve ben buna inaıyorum:) bu yüzden sizin için yaratmaya devam ediyorum. Elle yapılan herşeyin yaratıcısının sıcaklığını yansıttığına inanıyorum ve bu sıcaklığı hepinize hediye ettiğim için çok mutluyum.

Zincir ve taş detaylı triko hırka

| | 0 Yorum

Triko kumaştan kendime büyük beden bir hırka diktim.Hırka aslında sıradan bir hırka ama onu ışıltılı yapabilmek adına zincir ve taş detaylarıyla süsledim.Tüm bunları blogumda anlattım....

Kedicikli örgü hırka

| | 0 Yorum

Çocuklar kedileri çok seviyorlar, ben de arkadaşın çocuğuna bu kedili hırkayı ördüm. Bu şirin hırkanın yapılış aşamalarını ve şemasını görmek isterseniz bloguma beklerim....