Cumartesi, Ekim 22, 2016
KARLI KIŞ GECESİ

KARLI KIŞ GECESİ

31

Çok sevdiğim deseni bir de keçeye uyguladım.Keçe kumaşı, yine keçe kumaşa iğneledim.

31 YORUMLAR

  1. Çoook güzeeeel…önce keçeyi hafif nemlendirip sonra o elinizdeki iğne gibi aletle keçeleri birbirine kaynaştırıyorsunuz değil mi_TV de öyle görmüştüm.

  2. HARİKA, MUHTEŞEM Neduk hanımcım Allah sizi nazarlardansaklasın vallahi.bayıldım :)) ellerinize sağlık.

  3. Desen o kadar gerçekçi ki.Gece pencereden bakıyormuş gibi hissediyor insan.Sizlerden öğrenecek daha çok şeyimiz var.Ellerinize sağlık.

  4. nedukcum ben bu deseni hatırlıyorum.o çalışman da çok güzeldi.keçeye de ne kadar yakışmış.tam bir tablo olmuş,verdiği ifade öyle güzel ki,hayran oldum.ellerine, emeğine,yüreğine sağlık.

  5. harika olmuş.. şimdiye kadar gördüklerimden bana en hitap eden sanırım.. çok beğendim. sanatsal olmuş. Ellerine sağlık..

  6. bir fiyat ayarlaması yapmalı,gerçi hemen hemen hepsi aynı genişlikte,parası da aynı olur.kermeste kaç lira demiştik,unuttum inanırmısın.kızlara bir sorayım,sende fikir ver,boncuklar kıymetli değil.

  7. ben henüz görüyorum bu işinizi. tek kelimeyle müthiş olmuş, çok sevdim. ellerinize sağlık. keçenin laciverdi de çok güzel uymuş desene

  8. valla süpersiniz tablo gibi olmuş elinize sağlık yok yok bende bir deneyeceğim keçeyi tabii bulabilirsem:))))

  9. Sözün bittiği yer burası olsa gerek. Neduk harikasın.Kuru kuru ben de denemiştim. Fakat needle punch denilen bu aletle değil de kendimce icat ettiğim uyduruk bir aletle. Düz yüzeyde kuru oldu ama top yaparken ıslanmadan olmamıştı. Bileklerim, parmaklarım çok acımıştı. Gerçekten çok emekli bir iş. Ellerine, yüreğine sağlık. Harikasın.

  10. Adımı duydum geldim :)) Şaka bir yana buna bayıldım, ben en iyisi yarın gidip keçe iğnesi ve altına koyulan süngerimsi fırçadan alayım. Buna bayıldım, çok ama çok güzel olmuş.