Cumartesi, Ekim 22, 2016

Karlı tepsi

8

tepsi modelleri
Bunu birkaç sene önce yapmıştım… Detaylar blogumda…

Paylaş
wildpoppy
Değişik insanlarla tanışmak, yeni şeyler öğrenmek ve yaşamda çeşitliliği deneyimlemek vazgeçemediğim bir şey, bir ihtiyaç hatta. Nüfus kağıdındaki yaşıyla kendi algısındaki yaşını, aldığı üniversite eğitimi ile yaptığı işleri, bir türlü senkronize edemeyen, ettiği zaman ise kendini, kendi gibi hissedemeyen, yaptığı işleri, yaptığı yemeği bile hatta ikinci kez yapmaktan sıkılan, yapamayan hatta, oğlunu seven, koruyan, kollayan, ona güvenen, ona kızan, onun için endişelenen tipik bir anne olmasına rağmen, hala kendinin bir anne olması kavramına şaşırabilen, belki de herkesin tanımladığı gibi tipik bir ikizler kadınıyım ben kısaca... Kendimi bildim bileli pek sevdim elişi, hobi kavramlarında bir şeyler üretmeyi. İlkokulda ki elişi dersini tek seven çocuk bendim herhalde ama diğer arkadaşlarım nefret ettiği için bende gizlerdim bu sevdamı gözlerden. Artık gizlemiyorum ve paylaşmak istiyorum herkesle. Bu blogumun ortaya çıkması da bundandır.... email: wildpoppyfields@gmail.com

8 YORUMLAR

  1. Haklısın, bende tepsinin formunu çok beğeniyorum, ağır olması haricinde çok ta kullanışlı kenarlarının yüksek olması nedeniyle… Sevgiler… :)

  2. Hepinize güzel yorumlarınız için çok teşekkür ederim. :)

    Shane, bu yorum bildirimleri düzenli çalışmıyor, bir sürü yorumu bana bildirmemiş, Belki bir faydası olur bu geri bildirimimn diye paylaşmak istedim… :)