Cuma, Ekim 28, 2016
Kartondan Yapılmış Mobilyalar

Kartondan Yapılmış Mobilyalar

9

elişi çalışmaları
Çocuklarımızla yapabileceğimiz eğlenceli bir proje, okul performans ödevleri için de düşünülebilir.
Buyrun bakalım beğenecek misiniz?

elişi çalışmaları
Ben fikri beğendim, kısmetse 2 ay sonra ev alıyorum (nihayet şükürler olsun :), yeni eşyalar da tabii :) Eşyalarla gelen kutu, köpük gibi şeylerin hiçbirini atmayacağım, her gün yeni bir şeyler buluyoruz ne de olsa, atmamak lazım değil mi ya? :) Beğendiniz mi?

elişi çalışmaları

Paylaş
zynpbozyurt
Bendeniz,bundan 28 yıl önce serin bir haziran sabahında İstanbul'kadıköyde ailemin ilk çocuğu olmanın haklı gururu ile (daha sonradan pişmanlığa dönecek olsa da!) gözlerimi açtım.Evliyim bnm için çoook değerli bi kız çocuğuna sahipim Biraz tembel,bayağı hareketli,sessiz,sakin isdediği herşeyde ısrar ve inatçı,sınırsız ve olanaksız hayalleri olan konuşmaktan öte yazmak çizmekle kendini ifade edebilen nasihat'ten ziyade musibeti bekleyen birisiyimdir. Benim hakkımda daha fazla şey öğrenmek istiyosan Bu Yazıyı oku derim http://www.cicileydi.com/2012/11/BenKimim.html

9 YORUMLAR

 1. deprem bölgesi bir ülkede yaşadığıma göre böyle karton mobilyalar kullanmak lazım ki başımıza düştüğünde canımız yanmasın.

 2. Çok güzeller, neyle kesiyorlar kartonu acaba bu kadar muntazam, oluklu kartonda genelde ezilme oluyor keserken. paylaşımına teşekkürler.

 3. falçta olabilirmi acaba
  işaretleyip kesiyo olabilirler belirledikleri yerden
  kızmın perfonmans ödevi için saat yapmıştık oluklu kartondan keskin bıçakla yapmıştık

 4. bu dönemlin çocukları çok şaşırtıcı olabiliyolar
  fırsat vermek lazım yeteneklerini göstermeleri için..
  Tabi makas bıçak kesici aletler ile yapılan işler için değil kastım..

 5. Hakikaten çok güzel olmuşlar… o kadar kalın karton var mı? yoksa birkaç tanesini yapıştırarak mı yapmışlar? Okullarda çocuklara böyle şeyler yaptırılmalı diye düşünüyorum…

 6. oluklu karton diye satılıyo yapı marketlerde daha büyük ebatlarda olanları var..
  kırtasiyelerde daha ince ve daha küçükleri mevcut..