Kartpostal Kampanyası Başlatıyoruz!

-

Geçen yayınlanan Tebrik Kartlarım-2 yazım üzerine, sevgili banuca çok güzel bir fikir sundu ortaya.Bunu okuyan hemen herkes aynı benim gibi heyecanlandı.Başlıktan da anlaşıldığı gibi,biz 10marifetçiler olarak diyoruz ki,en azından şimdilik kendi aramızda bir kampanya başlatsak,isteyenler özelden birbirlerinin adreslerini alsalar ve kendi el emekleri kart postallardan yollasak birbirimize.Belli bir zamanı,özel günü beklemeden en kısa zamanda harekete geçsek..Ne dersiniz?Hoş olmaz mı?Bu vesileyle,hem aramızdaki dostluklar pekişir,belki yeni dostlar ediniriz,hem de kaybolmak üzere olan bir değerimizi,aramızda attığımız bu adımla,yeniden canlandırırız.Kim bilir belki aramızda başlattığımız bu kampanyayı sonra çevremize de yayarız.Eğer siz de “ben de varım” diyorsanız,hadi buyrun o zaman.

317 yorum gelmiş

 1. ilk yorum benden.diğer yerde de söylediğim gibi ben varım.hatta yapmaya başladım bile:))bence herkes yorumunu yazsın liste belirleyelim sonra adresleri alalım?

 2. Benim zaten yaptığım bişeydir.Özellikle sevgililer gününde geçen yıl yaptıklarım çok beğenilmişti alanlar tarafından.Seviçle katılıyorum.

 3. Hadi bakalııım, ben 11 tane hazırlayabildim kart, sıkıldım, biliyorsunuz sıkıntılıyım ben :)) Bana ilk adres verenlere gönderecektim, şu anda 7 tane adres geldi, kaldı 4 kart.Neyse canım, gene yaparım, yaptıklarımı beğenirseniz tabii….Yayına verdim, bi görün bakalım:))2007 yıl sonunda da böyle bir kampanya yapılmış, herşey bu 10marifette değil mi, bir de şu 503 düzelse :))

 4. çok güzel bir kart bu findikkurdum.ordan,buradan..orayı oku,burayı oku azcık karıştım ben ama herhalde iyi bir şey bu.ne anladın dersen.3 şey anladım;1.güzel birşeyler oluyor2.herkes mutlu,mutlu:) 3.referans banucaymış.. e banu da girdiyse devreye ..yapar mıyım bilemiyorum ama güzel bir yorumla burada size destek vermiş olurum.yani acun gibi ben evet diyorum.. 3 evetle sizi üst tura çıkarıyorum:) sevgilerim hepinizin olsun.

 5. polyanna 69,gülümsettin beni akşam akşam :)ben de varım,ama ben yaptıkça adres alma yoluna gidicem.çünkü ne kadar zamanım olur bilemiyorum henüz;)

 6. bende katılıyorum ve bana adres bırakan ilk 10 kişiyekartpostal göndericem. (şimdilik 10 diyorum yapabilirsemsayıyı arttırım.)ama ben kartları gönderiinceye kadar isim açıklamayacağım.benide söylemeyin ki olay biraz daha heyecanlı olsun :))sonra listeyi size gösteririm.söz. hemde kocaman söz:))

 7. Ayyy arkadaşlar fikrim geldi….isteyen fikrime katılır. fikrim şu :her katılan arkadaş kendine bir yol çizsin. mesela ben bana gelen ilk 10 kişi dedim bir başka arkadaş ona gelen isimlerinilk 2.sinden sonra …veya 5.den sonra…5 kişi-10 kişi gibibelirleme yapsın. kartları da kime gönderdiğini söylemesin.ne dersiniz. böyle heyecan yaşamak güzel olmaz mı ? hem kimden geldiği hem de nasıl bir kartpostal geleceğinin heyecanını yaşamak….

 8. herkes birbirine göndersin adresleri tüm katılanlara…gönderecekler de ne kadar göndereceklerse ya kura çeksinler yada ilk 5-10 gibi hedef belirleyip onlara göndersinler.süprüüüüz:))

 9. ben bu fikri tuttum ama gece gece bişey anlamadım. gönüldenelem varsa bende varım diip, yarınb tekrar gelmek üzere kaçıyorum:)

 10. Ben de varım arkadaşlar ama bu kampanya zaten başlatılmamış mıydı 1-2 gün önce yine sevgili fındıkkurdum tarafından:) Anlayamadım henüz ama varım diyorum da nasıl olacak bu adres alma işi hiç fikrim yok:)))

 11. sevgili Fiemma1 o fikir tebrik kartları 2 yazısında yorum olarak başladı daha sonra herkesin görmesi için yeni başlık altında duyurusu yapıldı.adres işi de özelden halledilecek…

 12. Sağol sevgili alonenes postaneyi biliyorum ve kullanıyorum:)) Özel deyince herkesin mail adresleri var herhalde birbirlerinde diye düşündüm de onları nasıl edinebileceğimi akıl edemedim:)Tekrar teşekkürler…

 13. Ooooo, bu ne heyecan böyle…Tarihi, sayıyı, kurayı boşverin bence, sistemli, programlı şeyleri geçelim, kim kime istiyorsa istesin adresini göndersin, ya da kim kim den istiyorsa versin adresini, bence bu sadece bir kere ile kalmamalı, doğum günü gibi özel günlerde, sadece buradakilere değil, tüm yakınlarınıza atın kartları…Amaç el yapımı kartlar değil, amaç kaybolan değerleri canlandırmak…Postacılarda sevinsin biraz fatura taşımaktan kurtulsunlar, posta kutularımızda faturaların yanısıra adınıza gelmiş sürpriz bir zarf güzel olmaz mı, yine dükkanlardan beğendiğimiz kartları alalım, bir kenarda dursun, elbet gönderecek birileri olacaktır.Yaa, Avrupa Amerika manevi değerlerini ne güzel koruyor, bir düşünün… E peki biz niye teker teker kaybediyoruz….

 14. Bencede el yapımı kart şartını kaldıralım. Örneğin ben çalışıyorum, zaman bulupta elde kart hazırlayamam ama bu kampanyayada katılmak istiyorum. Benim adresimi almak ve göndermek isteyenler özelden mesaj atsın yollarım…Benden gelecek kartlar hazır olacak ona göre:))))))))))

 15. ya ben senden istiyorum sen de bana gönder gibi bişey olmamalı.herkesinki herkeste olmalı ki kimden geleceği ne zaman geleceği bilinmeden süpriz olsun…

 16. ay doğru söylüyorsun kardeş de nasıl olacak o iş? herkesin adresinin herkesde olması lazım, o nasıl olcek? benim kafam karıştı, siz çözümü bulun, ben uyarım gari….

 17. Kimin kime yolllayacağı belli olmazsa bir kişi birkaç kişiye kart atabilir yada bir kişiye hiç kart gitmeye bilir bence sistemli olmalı yoksa karışıklık olur.Bence ilk gönderim tarihi 14 şubat olmalı ?Katılanlar şöyle;findikkurdumalonenesglinDenDenAkgonuldelenebanucapolyanna69SEMYILkucukgunesfiamma1yeniyolacemihobiciyamali bohcasudeduruŞimdilik 14 kişiyiz.

 18. İşin tadı kaçıyor…. Kimse kimseye kart atmak zorunda değil sudeduru, kim kime atmak istiyorsa alsın adresini atsın, istediği zaman atsın, zorunluluklar beni sıkar, benim gibi başkalarını da sıkar herhalde. Amaç eski bir adeti yaşatmaktı, ev ödevi değil. Adresler dursun elimizde, mecburiyetler kalksın ortadan, belki doğum günlerinde sürpriz olur, ya da her ne istiyorsanız yapın, ben sıkıldım….

 19. Sıkmayın banucamı yahu :D Sen bütün kartları bana at banucam :D hihihihihi :D Ben bunu Blogumda açıyorum ciciler. Sevgililer günü kartları diye. Blogdan takip edenler için sistemli yaparız. Burdan zolur gerçekten de. Ama burası için de ben varım :D

 20. Sıkılmak yok, stress yok, fikirler oluşuyor Banu hanım, Banu hanımmm hadi deyip kaçmak yok hele ki elinde bir sürü kart varken onları postalamadan hiç bir yere gidemezsin:))Bence de serbest olsun, zamansız olsun:)Ama benim de bir sorum var cevabını burada bulsun, sadece ptt yi mi kullanacağız yoksa kargo şirketlerinin elemanları da fazla mesai yapacak mı?:)))

 21. fiammacığım, ptt olsun, postacılar da sevinsin değişik bişiler getiriyoruz diye, kargocular alışkın zaten, zaman ekonomi zamanı:))Kızdığım da kaçtığım da yok ta, sistem mistem olunca sıkılıyorum, kartlarımın sahipleri çoktan belli oldu… da yetmedi daha kart yapacağım yarın, sürrrrprizzzz………..

 22. Arkadaşlar ben de çok heyecanlandım,katılmak istiyorum ben de,göndermek te beklemek te çok heyecanlı olacak,ama benim bebişim var hazır da gönderebilirim ona göre hadi bakalım kolay gelsin…

 23. bende varım bende varım… önce yazayım dedim imdi mesajları okuycam… adres nasıl alıncak verilcek öğreneyim :)

 24. Bende sistem istemiyorum, yapmaya zorunlu olduğum şeyleri yapamamak gibi bir huyum var. Elim varmıyor. Kimin ne yapacağına karışamam ama ben birkaç kişiye yollarım. Zaman içinde zaten bu sayı çoğalabilir. Bunu sadece bir seferlik bir kampanya olarak düşünmeyelim. Bu değerimizi canlandırarak, sürekliliğini sağlayalım.

 25. ben de katılmak istiyorum. Adresimi nereye yazmalıyım ve herkesin adresini nasıl öğrenicem onu bilmiyorum. Çok hoş bişi olucak düşünsenize bir kaç tane kart alıcaksınız ve el emeği göznuru…veee size özell.harika!

 26. ohooo benim kartlar da sahipleri de hazır bile.bugün hava soğuk bebişimle çıkamıycam ama yarın eşimle yollattırcam.

 27. bende sistemli olması taraftarı değilim yoğun çalışıyoruz sıkıştırmaktansa rahat rahat yapalım :)sanırım yarın akşam başlarım yapmaya bu akşam evdeki malzemelerimi bi kontrol etmem lazım :) heycanlandım :)

 28. Son durum şöyle ;findikkurdumalonenesglinDenDenAkgonuldelenebanucapolyanna69SEMYILkucukgunesfiamma1yeniyolacemihobiciyamali bohcasudedurufatmaozenahenkdilevserEMEL0318 kişi olduk.Kim kime yollamak istiyorsa o kişiye yada kişilere adresini yollasın bakalım neler olacak kime ne zaman kart gidecek kime gitmeyecek görelim eller klavyeye:))

 29. Beni de ekler misiniz listeye? Ama ben pul da biriktiriyorum. Benimkine pul yapıştırıp da gönderirseniz sevinirim. 18 tane tebrik kartı yapabilirim. Adreslerinizi özelden gönderir misiniz arkadaşlar?

 30. Şu saat itibariyle durumumuz böyle;findikkurdumalonenesglinDenDenAkgonuldelenebanucapolyanna69SEMYILkucukgunesfiamma1yeniyolacemihobiciyamali bohcasudedurufatmaozenahenkdilevserEMEL03sakagun19 kişi olduk hadi bakalım hayırlısı,seçin de yollayın bakalım sevgi kartlarınızı :))

 31. Meraklı Melahat (yani ben olurum) soruyor:Kartları göndermeden önce resimleyip, burada yayınlayacak mıyız yoksa alan kişi mi yayınlayacak???Kendi gelişimimi anlatayım bu arada:ben de fındıkkurdum gibi paniksiz, stress olmadan adres almak istiyorum yani yapabildikçe yapabildiğim kadar adres alacağım. Malzeme yok elimde diye yana yakıla evde bakınırken simultane gelişen fikri eyleme dönüştürdüm ve harika işler çıktı ortaya, şimdilik 2 taneler:)Kendim yaptım diye demiyorum ama ben çok sevdim,sevgili minepolat’ın kartlarını görünce bayağı moralmanım çökmüştü oysa neyse ben de varım derse rahatlıkla onun da adresini isteyebilirim artık(dedim gitti) :)Yarın için de tasarımım tamam, ana malzemem ve esas malzemelerim hazır ama bugün mecalim yok bu yüzden dükkanı kapattım…Eğer gönderen kişi resimleyip burada yayınlayacaksa ki yazıyı, kartı alacak kişinin eline geçtikten sonra yayına göndersin surpriz olsun olur mu?

 32. ben de katılıyorum aranıza. >Aslında kes yapıştırlarla pek aram yoktur ama elim sendde etkinliği çok zevkli olmuştu. Bunun da öyle olacağına eminim. Sayı konusunda ise net değilim.

 33. Yeni listemiz;findikkurdumalonenesglinDenDenAkgonuldelenebanucapolyanna69SEMYILkucukgunesfiamma1yeniyolacemihobiciyamali bohcasudedurufatmaozenahenkdilevserEMEL03sakagunadadenizi20 oldu var mı arttıran:)Kafanıza göre takılın serbest herşey :)Adres almayan var mı?

 34. elimsenden etkinliği de neyin nesi? buarada bence kartı alan kişi yayınlasın.çünkü artık onun sahibi yollanan kişidir. ayıp olur hem şimdi bakın ben bunu filana yolladım diye.

 35. Ama bir karar verin, ben 11 taneyi yayınlamış bulunuyorum, bari bundan sonrakileri yayınlamayayım. Yalnız şu var, her kart alan yayınlarsa böyle tek tek, burası kartpostaldan geçilmez, diğer yayınlar yaya kalır.Bana sorarsanız, kartpostalları yapan kişi birkaç tane olduğunda yayınlasın, hangisinin kime gideceği de sürpriz olur.

 36. arkadaşlar, bu kart gönderim kampanyasının bir tarihi var mı? hani kaçırmayalım kampanyayı:)) ben 20-25 ocak arası yollamayı düşünüyorum bütün kartlarımı, yani ocak sonu ulaşır ellerinize. ayrıca yayınlamayı da düşünmüyorum, sürprüz olsun, size uyar mı?bu arada, çok heyecanlıyım, şu onmarifet ne marifetli bir birliktelikmiş ki, türkiyenin dört bir yanından aynı zevkleri paylaşan insanları bir ekranda toplamış… adreslerime bakıyorum, herkes ayrı şehirde, hiç görmediğim bir şehirde bir arkadaşım var ve ona zaman ayırıp, özene bezene, yapabileceğimin en iyisini yapıp, kendi el emeğim olan bir kartı gönderiyorum:)))))) hepimiz aynı şeyi yapıyoruz yani:)))) bu ne kadar güzel birşey:))))

 37. Ben bunu bir seferlik değil süreklilik gösteren, bir eski değerimizi canlandırma olarak görüyorum, bu hafta sonu yapmaya başlıyorum ve 10marifette yayınlar mıyım henüz karar vermedim.

 38. tabi canım, adresleri geçirelim bir elimize, bir gönderelim, elimiz alışsın, her özel günde ve aklımıza estikçe yollar dururuz.

 39. e o zaman arkadaşlar göndermeyenler göndersin lütfen:))zaman belli değil içimizden ne zaman gelirse o zaman göndercez ki süpriz olsun dimi ama…

 40. Kime adres gitmemişse söylesin bakalım yollamayanlar yollasın postanesi boş kalmasın:)Standart bir şey istemiyor kimse kafanıza göre takılın yapın yollayın sahibinin eline ulaşsın yeter:)İyi akşamlar dostlar:)

 41. alonenesDenDenAkgonuldelenepolyanna69SEMYILkucukgunesfiamma1yamali bohcasudedurufatmaozenahenkdilevserEMEL03adadeniziyukarıdaki arkadaşlar bana adres yollar mısınız acaba? bu kampanyaya katılan herkese kart atmak istiyorum tutmayın beni heheeeeeyyyt

 42. Profilinizde doğum günlerinizi tam olarak belirtseniz diyorum, senesini 00 geçsenizde olur, belki doğum günü sürprizleri gelir , belli mi olur. Artık özel günlerde kartpostalla kutlama yapacağız ya.

 43. Ayyy ben buraya uzunca yazmış ortalığı kızıştırmaya çalışmıştım ama gelin görünki 503 sansürlemiş beni:)Bu arada insallah buraya yazmışımdır,başka yere değil:)))Neyse yine yazayım:)Ben sevgili Banuya katılıyorum, kartları yapan postaladıktan sonra yayına göndermek istiyorsa göndersin ki ben öyle yapacağım:)Gelelim benim gelişimime:) Of ki ne offf, ya içim sanki bugünü beklemiş, reenkarne olmamış halimle boyle işler mi yapıyormuşum ne:))) neler çıktı ortaya neler…ilk gün yaptığım 2 taneyi bile geçtiler:) Valla yaşgününü bekleyeyim sevgililer gününü bekleyeyim diye elimde tutmaya kalkarsam sonunda hepsi ben de kalsın deyip kampanyadan çekilebilirim dermişim..Şaka tabii… ben müsait bir zamanda postalamaya başlayacağım, bu ilk kartlaşmamız fazla da ilanihaye uzamasın diye öneririm mesela 14 subat sevgililer gunune kadar bir tarih koyabiliriz… bana gelince deliye hergün bayram, her gün arkadaş günü, hergün merhaba demeye vesile:))Tabii bitmeyecek kart üretimi ilk hızlı üretimden sonra ara ara devam benim cephemde:)))şimdi 2 adres alıp, 1 adres verip kaçayım ben…arkası yarın…

 44. kıslar durun..ben de varım…bana da anlatın…ben de göndereyim…bana da gönderin…ay ben bu mesaja her cevap yazmaya kalktığımda hata verdi.yorumum gitmedi,sonunda pes ettim kapattım…nooluyor?ne yapıyoruz şimdi?benim ne yapmam gerekiyor…ay aydınlatın beniiiiii :)))

 45. selam hanımlar,yaptığım kartlardan biri hazır zannedilip bir zamanlar çöpe gidiyordu.. hala bu iyimi kötümü anlayabilmiş değilim…neysee bende kart istiyorummm, bu fikrin ilk doğuşunu gördüğümden beri parmaklarım bende istyiyorum yazma girişiminde bulundu ama vazgeçtim, amma istiyorumm artık ve yollamak istiyorumm :)) büyük ihtimalle illüstrasyonlu bişiler olur hanımlar:)

 46. Ben anlatayım sevgili figen gönüllü olarak hem de hemen:)))simdi sen bize seramikten 25 tane kart yapıyorsun, biz sana adreslerimizi veriyoruz hepimize birer ikişer Allah gönlünden ne verirse gönderiyorsun, tamam mı????

 47. kartların yayınlanma konusunda banucaya katılıyorum.bence üreten kişiler yaptıklarını mümkünse topluca yayınlasın,sonra istediği kişilere postalasın , sürpriz olsun..yoksa her kart alan tek tek yayınlarsa peşi sıra kart haberleri siteyi boğar.

 48. Yaa kıslar:) fındıkkurdum nerede:) yazıyı yayınladı o gün bugündür kendisinden haber yok, kartlarla beraber kaçırıldı mı ne????Sevgili Racine ben isterim yaaa, öyle bir anlattın ki inan açgözlülükten değil canım çekti o kartlardan:)) olur mu??

 49. Aaaa öyle değil figen abla yaaaa, fiamma yapmaz öyle şey. Senin seramik eserlerini çok beğendiği için espri yapmış, bende espriye güldüm zaten.. Yanlış anlamışsın.

 50. Muzurluk yaparım, şaka yaparım ama hadsizlik asla:) aman aman sevgili Figen aman diyeyim…Hem de o kadar beğeniyle izliyorken yaptıklarınızı ve içim gidiyorken ….

 51. ay ben de opuyorum yanaklarından, ellerinden aklımı aldın aksam aksam:)))))ama nolur beni unutma adres alırken:)))

 52. :))))kıslar adres gönderinnnn :)çabuk..kendimi tutamıyorummmm :)yaww buralara en yakın postane nerdeydi acaba?atımı hazırlayın…pardon,bisikletimi getirinnnn :)))

 53. kartların yayınlaması hakkında şöyle düşünüyorum ki sanırım çoğu kişi aynı fikirde yollandıktan sonra yayınlansın kartlar… yapıp bitirir postaya veririz sonra tek tek diil tabi o zaman kart yazısından geçilmez site, yollayan yayınlar :)ayrıca adres istiyorum kızlaaarrr :)

 54. bence yayınlama işini,kartı alanlar yapsa daha şeker olur:))ben,bana gelen her kartı burada paylaşacağım gönderen canların isimleriyle :)

 55. bence en önemlisi tek tek yayınlamamak :) toplu halde yayınlamak daha iyi olur diye düşünüyorum..Alan yayınlayabilir aslında Figen abla nın dediği gibi… kendi yaptığını yayınlamak isteyenlerde olacaktır ama.. buna kesin bi karar vercekmiyiz yoksa serbest mi bırakçaz? ben her türlü uyarım zaten yaparken fotoğraflamayı planlıyorum..

 56. Kartı alanın yayınlaması daha güzl olur. Blogu olanlarda hem aldıklarını hemde yaptıklarını blogunda yayınlayabilir.10marifet için sadece kartı alanlar gelenlerin hepsini topladıktan sonra yayınlasın. Bence böylesi daha güzel. Hem sık sık post girilmemiş olur hemde kart alacak kişiye süpriz olmuş olur:)

 57. uuu çok geç mi kaldım, dilevser sağolsun onun sayesinde haberim oldu bu etkinlikten. bu aralar işler pek bi yoğun..şimdii adresimi kime göndericem, kimden adres isteyeceğim bi yardım:)

 58. bende katılmak istiyorum sanırım postaneden adresleri bekleyeceğim di mi hadi kızlar yollayın bakalım banada adreslerinizi

 59. fiamma nasıl yazmışım ya :(çok mu abartmışım..çöpe gidiyodu işte herhangi bi yerden gelme diye,ahım şahım değildi aslında(mahçup gülümseme)..gözüm korktu ne yapsam ki şimdii ..bu arada adresini bekliyorumm :))

 60. Yeni liste;findikkurdumalonenesglinDenDenAkgonuldelenebanucapolyanna69SEMYILkucukgunesfiamma1yeniyolacemihobiciyamali bohcasudedurufatmaozenahenkdilevserEMEL03sakagunadadeniziserguntugbasatelierFigen ablaracinebahar yorgun25 olduk amanııın nasıl yapacağız:))

 61. Mütevazi arşivinizdeki çizimlerinizi unutmadım ben henüz Sevgili Racine:)Benimkisi tam anlamıyla deli cesareti olacak ama ben de sizden adres rica edeceğim, yaptık bir delilik devamını getirelim… Asıl sıkıntıyı ben yaşayacağım size kart gönderirken:) Olsun benimkilerine de bakarbakar beraber güleriz:)))Donkişot Fiamma:)

 62. bende katılmak istiyoruuumm:)))10tane kart yapabilirim diye umuyorum ama az da olabilir çokta…bana da adres gönderin olur mu?bana adres gönderenler kendisiyle ilgili bir özellik: mesleği,ne sever filan gibi…ya da kolay yapılabilecek bişiler:) yazarsa sevinirim…ona göre yapmak istiyorum…çok süper şeyler beklemeyin ama:)

 63. Arkadaşlar ben de böyle güzel bir kampanyaya adım atmak istiyorum. Bana da adresinizi gönderin, şimdilik 10 kişiye kadar göndereyim, eğer isteyenler fazla olursa elim geldiğince yaparım.Evet, hadi adresler lütfen :)İsterseniz postaneye isterseniz de bloguma da gönderebilirsiniz adreslerinizi:http://sibelinhobidunyasi.blogspot.com/

 64. Avatar photo

  sevgili arkadaşlarım uzun zamandır kasabamıza uğrayamadım.bir girdim ki müthiş bir etkinlik başlamış .ne kadar güzel.ama okudukça çıkmaza düştüm. lutfen birisi işin özetini anlatırmı?katılmayı istiyorum ama gördüğüm kadarıyla açmazlar var.sevgili banuca ne güzelsiniz,sevgiler size

  Amaç el yapımı kartlar değil, amaç kaybolan değerleri canlandırmak.

 65. esinselcim; kampanyaya katılırım diyen arkadaşlardan istediğinin adreslerini alıyorsun sonra onlara kart gönderiyorsun, olay bu. Belli bir süre yok canın istediği zaman! umarım bende doğru anlamışımdır:)

 66. findikkurdumalonenesglinDenDenAkgonuldelenebanucapolyanna69SEMYILkucukgunesfiamma1yeniyolacemihobiciyamali bohcasudedurufatmaozenahenkdilevserEMEL03sakagunadadeniziserguntugbasatelierFigen ablaracinebahar yorgunguldennsybellaesinsel28 olduuuu bu böyle giderse 50’yi bulur :))Aynen öyle kucukgunes:)

 67. Avatar photo

  canım kucukgunescim,sudedurucum çoook öpüyorum ikinizi de ve adresinizi rica ediyorum, duyarlılığınıza sonsuz teşekkürler:))

 68. bu kampanya neye sebep oldu biliyor musunuz,şöyle ki, adres alıp verme esnasında gördük ki meğer aheng ve ben nerdeyse komşuymuşuz, 5-10 dakikalık yürüme mesafesi varmış aramızda. bugün öğleden sonra buluşuyoruz:))

 69. şöyle ki, adres alıp verme esnasında gördük ki meğer aheng ve ben nerdeyse komşuymuşuz, 5-10 dakikalık yürüme mesafesi varmış aramızda. bugün öğleden buluşuyoruz:))

  çok hoş birşey buu…

 70. aaaburayı yeni gördüm bende katılmak istiyorum..geç kaldın demeyin bana nolur.adresler nerede ben nereye göndereyim adres panik oldum imdatt yardım:)))))

 71. süper süper olmuş kampanyamız.5 gündür yoktum ben de,memlekete gittim geldim.hemen bomba bi giriş yapıyorum:)önce bi okuyalım neler olmuş neler bitmiş

 72. ayyy iii sevindim:)))nasıl yapıyoruz peki adresleri nerden alıyoruz.nereye adres bırakabiliyoruz??????

 73. Son durum şu;findikkurdumalonenesglinDenDenAkgonuldelenebanucapolyanna69SEMYILkucukgunesfiamma1yeniyolacemihobiciyamali bohcasudedurufatmaozenahenkdilevserEMEL03sakagunadadeniziserguntugbasatelierFigen ablaracinebahar yorgunguldennsybellaesinselbtugan29 olduuuu:)Kocaeliden de biri çıksa da kart yerine bir görüşsek yok mu heeeeçç:)Sevgiler…

 74. acemihobici,annecim ve babacım 2 sene fethiyede oturdular.ben de üniversitedeydim.gidip geliyordum tabi :)pek severim fethiyeyi,cafe genişe oturup denize karşı kahve içmeyi :)

 75. konudan biraz ayrılmak gibi olucak ama,ankaralı hobiciler olarak kaç kişyizdir acaba?ya da nerelerdedir bu ankaradakiler?bu güzel kampanyalarımıza,illerimizi de kapsar şekilde yeni kampanyalar ekleyebilir miyiz?cümley de pek kuramadım ama,mesela ankara 10 marifet buluşması gibi bişey organize edilebilir mi?edilebilirse burada duyurulabilr mi? vsvsvs :)

 76. Sakaguncugum benimkilerin şimdilik tamamı bitti simdilik diyorum cunku ara ara adres aldıklarıma göndermeye ve yeni adresler almaya devam edeceğim pek keyifli:) yorucu ama güzel.. tam da senin kartın elimde:))) içine ne yazayım diye düşünüyordum:)) istediğin özel bir mesaj var mı??? dermişim:)))

 77. Sen ne yazarsan kabulümdür Fiammam. Merak ettim şimdi.Ben seninkini henüz tasarlamadım. Senin kartı da yarın yaparım inşallah.

 78. ne kadar hızlısınız, ben daha düşünce aşamasındayım:)bugün buluştuk aheng’le gayet keyifli geçti:)findikkurdum biz Ankara’dayız toplanalım valla ne güzel olur

 79. Tamam sevgili sakaguncuğum yüreğimden geldiği gibi yazıyorum o zaman:)))Sevgili Sergun benimkini de düşün:) adresini henüz almadım ama almayacağım demek değil bu:)) Ben senin kartını özenle tasarladım vehazırladım. hazır yazıyorken adresini gönderirsen sevinirim:))

 80. sergun diyor ki;ne kadar hızlısınız, ben daha düşünce aşamasındayım:)bugün buluştuk aheng’le gayet keyifli geçti:)findikkurdum biz Ankara’dayız toplanalım valla ne güzel olur

  cidden ne hoş olur!

 81. Yap yap bitmiyoooor, kartpostal üretimevi, evde bulduğum malzemelerle aklıma ne gelirse yapıyorum, 23 tane oldu, daha yapmam lazım:(( Hava muhalefetinden aşağıya inip henüz hiçbirini postaya veremedim, daha zarfları bile yazmaya fırsat bulamadım, kartpostalların içi de yazılacak, ooof çok çalışmam lazım çooook :))

 82. Ay banucugum kahkahalarla güldürdün beni:))) aynen bizim ev:)) evde de şaşırıyorlar hayeti ruhiyeme sürekli dolap raf yatak altı karıştıran bir tipe dönüştüm;)) simdi evdekilere okudum senin yazını… aynen ben dedim içimden Koza davetiye veya başka bir yer bizi işe alsın,emekliyiz nasılsa evde üretip göndeririz, günde 10 kart en azından:) Sevgili Minepolat’a söyleyelim benlki referans olur:)))Gerçekten içlerini yazması da bayağı sürüyor ama yazarken de cok hoş anlar yaşıyorum…. Resim çekme aşamalarını bitirdin mi? benimkiler bitti, fotograf cekmek icin platform kurdum her ne kadar tanımasamda teşekkür ettiğim ayca hanım ın blogunda verdiği bilgiler ve senin studyondan esinlenerek umarım sonuclarda iyi olmuştur daha bakmadım bu arada platformu da resimledim onu da yayınlarım::)))

 83. Sevgili embir yeni yılda bir Ankara buluşması hazırlayacaktı.Bu arada ben de Ankara dayım.c.tesi olursa sevinçle katılırım.

 84. ooo millet coşmuş.ben yenice 10 tane bitirdim…daha doğrusu bitmişti de son rütuşlarını yaptım:))içinin kartlarını felan yapıştırdım…sınavlarım başlıyor bu hafta okula gittikçe yollayım diyorum bu hafta 5 kişiye göndermeyi düşünüyorum bakalım kurayla şans kime gülecek:))bu arada son sınavlarım dua edin iyi dileklerinizi gönderin,kritik bir durumdayım;)

 85. fiamma, valla böyle yapa yapa ustalaşacağız bu gidişle, yeni yaptıklarımı da fotoğraflayıp yayınlayayım ben de, belki iş verirler bize ne dersin, maaşa katkısı olur, iyi de olur yaaani:))Annem gidip gelip “delisin sen” diyor. Ona bile fenalık geldi :))İşin kötüsü yapışkanım bitmek üzere :((

 86. Sevgili alonenesciğim, Allah zihin açıklığı versin, sular selleri gibi geçsin sınavların, önüne hep bildiğin konuları gelsin kitapların diye dua ederdi bizlere anneannem ben de senin için diliyorum aynısını:)Banucugum, silikon kullan biterse alıncaya kadar ben hiç sevmezdim su sıcak silikonu ama epey elim alıştı bayağı iyi kullanır oldum:)

 87. benim de 10 tane bitti bugün birini pek beğenmedim.. bi tane de halının altında duruyor tamamlancak… yani bitti de şööle bitti içleri yazılmadı, zarflar hazır diil henüz hepsi farklı boy sanırım zarf bulamam hepsine.. hangisi kimin belli değil… ay ne çok iş var daha.. benim ev diil sadece odam dağılmış durumda bu sadece yatağımın üzeri allahtan annem evde değil :)

 88. Kızzlar Sergun benden önce davranıp yazmış,biz buluştuk çok ama çok keyifliydi,çok tatlı bir arkadaşım oldu on marifet sayesinde, o kadar yakınmışız ki evlerimizin arasında sadece büyük bir cadde varmış neyse komşumla ayarlayıp görüşürüz artık:)Ankara’da olan arkadaşlar bir dahaki sefere haberleşip bir araya gelmeye çalışalım ne güzel olur,hadi şimdi gidiyim de kartlarıma devam ediyim bari çok işim vaarr çoookkk…DenDenAk ilk fırsatta söyliycem arkadaşıma, geçtiğimiz yaz geldiler önümüzdeki sene de dönecekler kısmetse,istersen özelden mesaj da atabilirsin kendisine, dört dörtlük bir insandır kendisi,görüşmek üzee sevgiler…

 89. yauf alala millet çıldırmış.sanki acil yetişmesi gereken bi ödev falan haaa.deli gibi kart yapılıyo.kendikendime gülmekten öldüm yorumlara.banucaya da bakın hele.sıkıntılıyım ben diyo ama herkesden hızlı çıktı.maşallah maşallah kolay gelsin.benim ilk postalarım sahiplerine ulaşmış.çok sevindirik bi durum yaa. yupi :))haydi kartlara devam.

 90. oh oh maşallah siz 10-20 deyip daha çok yolum var diyorsunuz :(ben üç tanecik yaptım onlarda hazır çizimlerdendi sadece altına sağlam bir malzeme gerekiyordu yapıştırmak için..iyimi oldu kötümü bilmiyorumm :(ayrıca çok kasıyormuşuz gibime geliyor hepimiz aynı telaşı yaşıyoruz öyle değilmi??ee bu kartalarıda aynı afakanlar basmış insanlara göndereceğiz :) birbirimize göndereceğimiz şeyler konusunda rahatlamalıyız diye düşünüyorum :))..

 91. Merhabalar,Geç kaldım biliyorum ama ben de katılacağım.Şimdilik sadece 5 tane yaptım. Ama ama ama hani zaman sınırı yoksa daha da yapmak istiyorum.

 92. :)ewvett biraz telaş,heyecan iyidir bünyeye..şahane oldu bu paylaşım yaa…banucayı öperimm aklına sağlık tekrar :)))

 93. benimde daha adres alacağım kişiler var ama fırsat bulamadım. önce elimdeki adreslerin kartlarını bitirmem gerek…herkese kolay gelsin

 94. Pazar Listesi;findikkurdumalonenesglinDenDenAkgonuldelenebanucapolyanna69SEMYILkucukgunesfiamma1yeniyolacemihobiciyamali bohcasudedurufatmaozenahenkdilevserEMEL03sakagunadadeniziserguntugbasatelierFigen ablaracinebahar yorgunguldennsybellaesinselbtuganmtnaz1130 oldu:)Geç kalmak diye bir şey yok önemli olan dostluk:)Bir daha ki sefere Kocaelileri toplayacağım:)İyi pazarlar kızlaaar:)

 95. benim de teğzem var fethiye’de. çok severim orayı. Daha önce iki kez geldim hatta tatil yapmıştık Hisarüstün’nde güzel yerler var

 96. Canlar,Kartpostallarımın büyük bir bölümünü tamamladım, bu kampanya başladığında amacım katılımcı olan herkesten adres alıp benden adres istemeselerde herkese kart göndermekti. Bunu 5’erli gruplar halinde yapacaktım ama her gün eklenenler yüzünden bu sayı 30 a ulaştı:))(Bir de yeniyolcugumla, sudedurucugum sağolsunlar saydıkca bir ara sonu hiç gelmeyecekmiş gibi düşündüm ve çok güldüm ama gerçekten zevkli özenli kişiye özel haute couter çalışmalar yaptım, kartları elinize alınca bunu sizlerde hissedeceksiniz buna inanıyorum. Ama envanterdeki 30 rakkamı ile kendime sınır koydum ilk etapta, yeniden imalata başlarsam yine buradan bildiririm.30 kişinin dışında yeni katılımcılar gönül koymasınlar, hoş zaten boyle bir şey olacağını da düşünmüyorum yaaa yine de konuyu kendimce aydınlatayım dedim… Şimdi kartlarımı yayına göndermeye gidiyorum, bilgisayarım bozulmak üzere bu sabah açılmadı:( mektup yazarım artık bir şey olursa sizlere, ohh bu da güzel oldu vallahi:)))Hepinize sevgiler… fiamma

 97. bana da ilk kart sevgili yeniyol‘dan geldi.

  çok cici değil mi?tekrar teşekkürler canım,ellerine sağlık..arşivimde yerini aldı :)

 98. üç kişiye yolladım ben :),bugün bi tane daha yaptım o da postalanmaya hazır..böylece elimde adresi olan dört kişi kaldı..adres yollamak isteyen varsa buyursun efenim

 99. Ben kartların bir kısmını bitirdim, kalanını da yapıyorum. Hepsi bitince herhangi bir gün atmayı düşünüyorum, sürpriz, her an bir postacı gelebilir, kapıyı iki kere çalabilir… :)

 100. bende bugün ancak başlıyacağım bitirip hepsini bir göndereceğim inşallah:))malum havalar kötü gidiyor oğluşum hastalanmasın:))heyecanla bekliyorum valla..ben biraz acemiyim ama idare edersiniz artık dimi:))

 101. ben de hafta sonu güzel çalıştım 20ye yakın yaptım ama birini beğenmedim onu çıkardım.. dün akşam tembellik yaptım kartlar konusunda.. bende hepsini bitirip içlerini yazıp beraber yollamayı düşünüyorum.. çok heycanlandım bende:)

 102. baharrrrr diyor ki;bende yeni gördüm ama kart yerine başka bişey yapıp yollasak olmuyor mu :)

  o da başka bi kampanya konusu olabilir belki ileride ;)

 103. dilevser ne kadar çalışmışsın öylebu arada seninki de hazır elden veririm diye düşündüm, buluşmaya vesile olur hem

 104. Bugün 28 tane postaya verdim, elimde adres kalmadı, rahatladııım, tam zamnında göndermişim, kar bastıdı…baharrr, kartpostala benzer birşeyler olabilir bence, önemli olan posta yoluyla sevdiklerine, dostlarına onun şahsına özel birşeyler hazırlayıp özel günleri kutlamak veya sevgini göndermek, yani şu sanal mail ve sms mesajları yerine:))

 105. Fındıkkurdum kartımı sevdiğine inan çok memnun oldum:)) Bugün bende üretim durdu:( biraz organizasyon işleri var dışarı da yarın da öyle sokak beni bekler lakin kafamda yeni kartpostallar uçuşuyor.. yaşasın kar yağıyor:)))

 106. şu anda burada kart yapımını gösteriyor. Aynı zamanda hem müşterim, hem de çok sevdiğim arkadaşım olan Zümrüt Özkan programa çıkacak. Belki bizden bahsedecek.

 107. Bayağı hafiflemişsin sevgili Banucugum:)))ama niye 1 tane eksik yaptın????? (ortalığı karıştıran smiley) kime göndermedin??? ben her hafta 10 tane göndermeyi planladıydım ama zarfladıkca haftalık sayı artabilir:))) 14 subat a kadar herkes kartını almış olur:))

 108. ahh ahh kartlar uğurlu geldi valla…ben boncuk işi yapıyorum ya ne zamandır yoktu ,,iş geldi acilll…:))))bitsin kartlara devam edicem kızmayın arkadaşlar bekleyin:))az da adresim var özelden isteniyor herhalde dimi…

 109. YAŞASIN, İLK KARTIM YENİYOLUMDAN GELDİ. O KADAR MUTLU OLDUM Kİ:)))) UZUN YILLARDIR, POSTACI FATURADAN BAŞKA BİRŞEY GETİRMİYORDU, SEVİNÇTEN AĞLAMAKLI OLDUM:))) NE İYİ YAPTIK DA BAŞLADIK ŞU KAMPANYAYA, BANUCAMIN VE FINDIKKURDUMUN FİKRİNE SAĞLIK……BTUGAN ARKADAŞIM, BENDE İSTANBULDAYKEN ÇOK YAPTIM O BONCUK İŞİNDEN. HEM İŞLEME HEM DE YAPIŞTIRMA YAPTIM. ELLERİNE GÖZLERİNE KUVVET, İŞ ÖNCE GELİR, BİTİRİNCE DEVAM EDERSİN ÜZÜLME.

 110. ARKADAŞLAR, FİKRİM GELDİ:))))SİZLERDEN GELEN KARTLARIMI, GÜZEL BİR PANO YAPIP ORAYA ASMAYI DÜŞÜNDÜM. ONU DA HOBİ MASAMIN ÖNÜNE KOYUCAM. BÖYLECE HEP GÖZÜMÜN ÖNÜNDE OLACAKSINIZ VE BANA İLHAM VERECEKSİNİZ:))

 111. dün akşam 4 tanesi yola çıktı.İstabul özlemiyle yaptığım İstanbul a gitti..Biri Ankara içinde dolanıp el değiştirmiş olacak,2 tanesi memlekete.alacak olan benmişim gibi bir heyecan duydum gönderirken.

 112. Vallahi bu çalışma çok değişik ve heyecanlı oldu arkadaşlar, demek ki bizim bir kıvılcıma ihtiyacımız varmış.Evde çocuk varken biraz zor oluyor, “dur oğlum, elleme yavrum” demekten kolay kolay birşey yapamıyorsunuz ama geceleri ve de o uyurken kartpostal çalışmasına devam ediyorum. Birkaç kartı da onunla yaptım bakalım kimlere gidecek…Komşularıma da gidemiyorum artık, “ne yapıyosun?” dediklerinde “el işi ödevimi yapıyorum” diyorum :) olsun bir süre böyle zevkli bir işle uğraşmak güzel oldu benim için..Ayrıca isteyenler adres gönderebilir, nasıl olsa seri üretime geçtim artık :)

 113. Arkadaşlar ben de dün gece saat 02.15 itibarıyla kartlarımı bitirmiş bulunmaktayım,çok mutlu ve heyecanlıyım.sybella çok haklısın bende de iki tane yaramaz var dur elleme derken derken ancak geceleri yapabildim ve bitirdim şükür yarın göndericem ben de…

 114. arkadaslar bende katılmak ıstıyorum ama nasıl olacak ne yapacagız adreslerı nasıl alcaz ve gonderecegız kafam karıstı yorumlar cok fazlaaa ama bende istiyorummmmm:))))))))))

 115. kimyagerunkli diyor ki;arkadaslar bende katılmak ıstıyorum ama nasıl olacak ne yapacagız adreslerı nasıl alcaz ve gonderecegız kafam karıstı yorumlar cok fazlaaa ama bende istiyorummmmm:))))))))))

  kartlarını hazırlıyorsun istediğin,yapabildiğin kadar,sonra da göndermek istediklerine özelden adreslerini soruyorsun.bu kadar :)

 116. DenDenAk, canım çok teşekkür ederim yapılanların hepsi de o kadar güzel ki,benimkilerde ufak tefek kusurlar var ama düzeltecek zamanım yok,yarın yolcuyumm,yaşasıınn tatiiiilll…DenDenAk’cım istersen özelden adresini gönder tatil dönüşü sana da zevkle yapıp gönderirim bir tane:)

 117. Ahengciğim kart üretimi yüzünden sabahlamışsın kartların cok guzel olmuş ellerine sağlık… herkes neredeyse tatilini iptal edecek fena sardı bizi:))) başka işlere konsantre olamıyorum ben de 30 kart yaptıktan sonra..

 118. Ama fiamma’cım ben senden de adresini istemiştin göndermedin bana,mesajımı mı görmedin acaba?

 119. Estağfurlah canım ya özür ne demek,bazen ben de yaşıyorum böyle dalgınlıklar,aldım adresini yarın hepsini birden gönderirim artık::))

 120. dört gündür öyle yoğun çalışıyorum ki kartlar masanın üzerinden bana bakıyorlar… bu hafta sonu çalışmaya devam kartlara :) çok güzel bişey yapıyoruz kesinlike… :)adadenizi, bende elden veririm diye düşündüm senin kartını… hem bi kemeraltı iyi olur beraber:) yarın bi haberleşelim arkadaşım…

 121. ohh ne kadar rahatlamışsındır aheng:)küçükgüneş blogunda da gördüm kartlarını çok güzelleri ellerine sağlık. Gerçi el emeği olan ürünlerin çirkini olmaz…Ben hepsini bitirince hem burada hem de blogumda yayınlayacağım, herkes önce burada görsün di mi?…

 122. Son liste;findikkurdumalonenesglinDenDenAkgonuldelenebanucapolyanna69SEMYILkucukgunesfiamma1yeniyolacemihobiciyamali bohcasudedurufatmaozenahenkdilevserEMEL03sakagunadadeniziserguntugbasatelierFigen ablaracinebahar yorgunguldennsybellaesinselbtuganmtnaz11kimyagerunkli31 kişi oldu:)aheng hangisi benim:)fiamma1 o bir kişi benim benden adres istemedi yani bana kart atmayacak demek beni sevmiyor,bende banucaya küsüm:(

 123. Banucugum basta soyledi ben sıkıntılıyım diye bunun ucu acık nasıl olsa…hepimiz hedefleri sastık ister ister merak etme:)) ben de kimyagerungiden adres isteyeceğim sen 30 sayılca ben kendimi de saymışım o da dahil oldu:))))

 124. sudedurucum bende de adresin yok.Arkadaşlar tekrar yazıyorum benden kart bekleyenler adres yazsın bana:)))adadenizi canım çok şirin olmuş kartların.Bende bugün hazırladım.Bir bölümünü zarfladım ama p.tesiye kaldı göndermesi.

 125. adadenizcim canım çok teşekkür ederim,seninkiler de çok güzeller tam el emeği yani.. ellerine sağlık.Küçükgüneş senin kartlarında çok güzel olmuş canım ellerine sağlık.sudeduru inan şu an bilmiyorum bakalım şansına hangisi gelecek:)

 126. kartlar süper olmuş dostlar ellerinize sağlık.benim pc bozuktu birkaç gün sizden ayrı kaldım.buarada kart yapmaya devam ettim.ayy dayanamıyorum.daha yarım ama yinede fotosunu çekip koyayım bi dk

 127. oy oyy yeniyolcugum ne olmuş bunlar boyle evet yakı plan resim isteriz, isteriz:)))Adadenizim seninkilerde nasıl şey boyle:)) nasılda ellerinle örmüşsün cok hoşlar:))Küçükgüneşciğim hepsi cok hoş, yaaa hepimiz bugünü bekliyormuşuz sadece ben değil:))Ayy hepsi guzel yaaa ayırt etmesi cok zor en guzeli bu veya su diye canlar:))) bunları yayına gönderin ama bitince doya doya seyredelim ellimize geçmeyecek olanları da:))

 128. sudedurucuğum, tatlım, biz yaşlıların kusuruna bakma:))Adres isteyene adres verdim, adres isteyenden adres aldım, tatlım benim ver adresini, elimde malzemem yok, dışarısı 45 cm. kar, arabam çıkmıyor, malzemede alamam postaya da veremem şimdi, ama söz sana da göndereceğim.Küsermişte hemeeeen:))

 129. banuca sıkma canını benim elimdede malzeme yok burdada nasıl kar var bugün dışarı çıkamadım ama yarın bende malzeme almak için çıkıcem birazda karda oynarım kardan kadın yapacağım:)Yaşlıymış yalancıya bak:))Doğum günümede çok var sen ekimde yapar yollarsın artık:(Yeniyol hangisi benim en güzeli en tatlısı benim hepsini sen bana yolla olmaz mı:)Ellerine sağlık…Kimse kartsız kalmasın adres almayanlar adres yollamayanlar yazsın postanelere listeyi saymam sonra 29 30 diye deli olamazsanız benim yüzünden ona göre:))

 130. hanımlar böyle kar yapıyor falan diyorsunuz ya çatlıyorum kıskançlıktan.. izmirde kar yağmıyor ne kötü :( oysa ben çok severim… tabi hayatı felç etmesin… şimdi ben böyle söyleyince kızmayın bana senelerce doğu karadenizde kaldım doyamadım ama orda güzel yağar kar :) bilirler karla yaşamayı buralar kötü felç kar yağınca…ayrıca fotoğraf eklemedim diye sanmayın kart yapmadım :) hafta sonu bitirmeyi düşünüyorum inşallah :)

 131. Arkadaşlar hepinizin ellerine ve emeklerine sağlık, hepsi de birbirinden güzeller, benim de bugün ilk kartım Sakagun arkadaşımdan geldi, kendisine çok teşekkür ediyorum.Hepimiz çok marifetliyiz, hepimizin kocaman yürekleri var yaptıklarınız ve yazdıklarınız bunu gösteriyor…

 132. oyyyy bana yollamayanlar da yollasın.ama hemen gönderemeyeceğim malesef dün bir kaç tanesini göndermek için postaneye gittim çok doluydu.sınava da yetişmem gerektiği için gönderemedim malesef.anlaşılan sınavların bitmesini beklemek zorunda kalacağım:(

 133. yeniyolcugum nereden buluyorsun bu temayı ben de artrage de etnik kadınları calışmak istiyorummmm yardım bana lutfen kaynak ver lutfen eger kaynak vermezsen senin etnik bebekleri çalışacağım musadenle:)))Alonenescigim sen derslerine agırlık ver:) zaten hava muhalefeti kalkana kadar postacılar pek gidip gelemez biryerlere:)))

 134. glinciğim kartın elime ulaştı cok teşekkür ederim ayrıca resmini yayınlayıp teşekkür edeceğim,cok guzel kızlarrrr:))

 135. Policiğim kartı ulaştı cok teşekkğr ederim onu ben anlatamayacağım resmini ekleyince ancak gorulebilecek guzellikte.. teşekkür ediyorum….

 136. sakagun,küçükgüneş ve banuca kartlarınız elime ulaştı.ilk kartlarımı sizden aldım.çok teşekkür ederim ellerine emeğinize sağlık.hepside birbirinden güzel ve anlamlı benim için.çok ama çok teşekkür ediyorum.fiammacım kaynak inan hatırlamıyorum.çünkü zamanında arşivlediğim şeylerdi bunlar.ama g…le’dan african art,indian art falan yazıp araştırıyordum.o şekilde yani.zaten ben bire bir yapmıyorum bulduğum kaynakları.illaki kendimden birşey katıyorum.mesela bak bir örnek yukarıda yolladığım dans eden figürler orjinalde böyleydi.ama ben mutlaka rengarenk desen desen yapıyorum.takıntım var :)) neyse benimkileride kopya edebilirsin.

 137. hiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii, süper olmuş bunlar yeniyolum, kıskandım bak şimdi:)))arkadaşlar, 20 adres var elimde, 20 kartım da tamam. küçük tefek eklemelerim kaldı. zarflarımı da aldım bugün, adresleri yazıcam. önümüzdeki hafta yola çıkarlar. kartlar elinize ulaştığında bana özelden “geldi” yazarsanız aklım kalmaz gitti mi gitmedi mi diye:))) postaya verince resimlerini buraya eklerim, ayrı sayfa açmam.bu arada, benim almayı unuttuğum, bana adres göndermek isteyen arkadaşlarım varsa, seve seve kabul ederim. hepinizi öperim:)))

 138. Bana adres yollamayan tüm dostlarıma küsüm…Burada nasıl kar yağıyor anlatamam kar topu bile oynadım :)Her yerde kar var:)Yalnız çok soğuk daha da soğuyacağa benziyor.İyi hafta sonları…

 139. çok teşekkürler kucukguneşim.senin de eline koluna emeğine sağlık.yapıyoruz işte nacizane birşeyler…önemli olan katılmaktı ay pardon kartlaşmak yani :)

 140. hanımlar benim bi problemim var… şöyleki hızımı alamayıp 22 kartpostal yapmışım ancak elimde 17 tane adres var… hadi bana adres gönderin :)

 141. dilevser sende bendensin canım, bende hızımı alamayıp 25 tane yapmışım, bende de 20 adres var, 5 kişiye daha göndermek istiyorum bana da adres gönderin arkadaşlar, hadi ama bekliyorum… :)dilevser bu arada ben adresimi özelden göndereyim, sen de bana iletirsen sevinirim.

 142. Bu arada 5 kişi demiştim ama 1 tane daha çıktı ortaya, 6 kişiye daha kartpostal gönderebilirim, adreslerinizi bekliyorum arkadaşlar.Hadi kolay gelsin…

 143. demek ki neymiş ben sokağa çıkabiliyorsam postacı da gelebiliyormuş:) bu günün anafikri bu:)) bi sürü kart gelmiş yukarı bakayım bakimmm bakim simdi kimlerin kartları gelmiş:)))Sevgil Adadenizim teşekkürler:)) cokk şirin balığımda var üstelik:)))Sevgili Kücükgünesten mevlanalı sol alt köşedeki minik rengarenk kelebekli kartıma teşekkür ederim:)))burada baska resim yok gidip resimleri bulayım orada teşekkür edeyim:)))

 144. Avatar photo

  sevgili arkadaşlarım epeydir evimden…bsayarımdan ve sizlerden uzaktım.gelir gelmez canım sakagumun enfes kartını bulmakla nasıl mutlu oldum anlatamam:)çoook teşekkür ederim güzel arkadaşım fikrine de hayran oldum.günlerdir ne yapsam diye düşünüp duruyorum, ama aklıma malesef sizlerinki gibi güzel fikirler gelmedi.bende daha önce yaptığım çalışmaların fotoğraflarını yeni şekillere soktum ve bugün bir koşu gidip baskılarını yaptırdım sözün özü tam anlamıyla kart oldular.kar izin verirse yarın da inşallah postalama işini yapacağım.umarım beğenirsiniz,sevgiler hepinize.

 145. oy oy bu kar yüzünden ne kadar çok insan zorluk çekiyor..yaşamayan bilemiyor gerçekten,kırk yıl düşünsem aklıma gelmez kar yüzünden postacının gelemeyeceği,sokağa çıkamayacağım vs. çünkü hakikaten kırk yılda bir kar yağar buralara,dilevser hemşerim bilir :)malzeme bulması,ulaştırması sorun ama maşallah yılmadan yapılıp,gönderiliyor..şahanesiniz ne diimm.. gelen kartların hepsini sarıp sarmalayacağım, ısıtacağım söz :)

 146. :) ay evet buralarda kar yağmıyor hafta başında havada tüy gibi bişeyler uçuştu o kadar ama bilirim karın felaket olabileceğini.. uzun süre doğu karadenizdeydim.. banuca senin oraları da bilirim kar yağınca nasıl olur :) ama burda da felaket bir ayaz var izmirde kış olmaz diyenleri kınıyorum ben burdaki gibi ayaz görmedim…ayrıca kartlarımı hala gönderemedğim için üzgünüm o kadar yoğunum ki 11 den önce çıkamıyorum işten çoğu zaman ama az kaldı 5 şubat ta özgürüm :) şubatın ilk haftası yollıycam :)

 147. arkadaşlarımm bgn 3 te final sınavım var dua edin iyi geçsin nolurrr:) geçsin su sınavlardan kurtulymki rht rht yapıyım yapmak istediklerimiiii:)

 148. fiamma kartının ulaşmasına çok sevindim…dilevsercim çok çalışıyormuşun sen yaa! Allah kolaylıklr versintugbasatelier Allah zihin açıklığı versin sanada:))

 149. dilevser ne kötü dimi. Herkes karda oynuyor biz sadece soğuğunu çekiyoruz. Soğuktan (bir de deniz hastalandı) çocukları dışarı çıkartamıyorum. Deniz isyan etti geçen gün ” kış oluyor ama hiç kar yağmıyor. Hep böyle oluyor” diye.

 150. arkadaşlarım, kartlarım yola çıktı sonunda, yukarıda gördüğünüz, zarflanmış, içleri, adresleri yazılmış, postaneye gitmek için bekleyen halleri:) bisikletin sepetine doluştular, postaneye gidip sahiplerine doğru heyecanla yola çıktılar.

 151. Sürpriz olsun diye, yayınlamıyorum resimlerini…En çok sevdiğim şeyi yaptım; resim yaptım:)))Hem de kocaman bir resim yaptım, yirmi eşit parçaya böldüm, her parçadan bir kart yaptım. Yirmi kişi bir araya gelirseniz, resim tamamlanır. Hepiniz bir bütünün parçaları oldunuz:)Ama herkesin kartının içine yazılanlar farklı :)

 152. ay acemihobici ne güzel hazırlamışsın zarfların üzeri ne kadar dolu dolu görünüyor:) kıskandım ki hemde nasıl:)))

 153. Hiçbir zaman geç değil kartpostal göndermek için…Lütfen arkadaşlar, bu kampanya ile kalmasın kartpostal gönderimi.Eskisi gibi, bayramlarda, yılbaşında, özel günlerde sevdiklerinize, dostlarınıza kartpostal yapıp gönderin.Görüyorsunuz, elde yapılmış olsun olmasın, postadan çıkan bir kartpostal insana ne güzel duygular yaşatıyor….

 154. dünkü gelen zarflarım açık geldi.en sonunda dedim ki postacı merak etti sonunda açtı zarfları:))günde 1 zarf getirir oldu.ezbere bilir artık benim adresi:)

 155. aheng ve mtnaz11 den haber beklemekteyim gören var mı kendilerini postanalerine bir baksınlar lutfen:))sevgili hanımelim ucu acık bir kampanya oldu bizimkisi istediğin zaman katılıyorsun:)))Postacılar yazı çuvala mı koydunuz diye soracak bize:)

 156. aheng ve mtnaz11 den haber beklemekteyim gören var mı kendilerini postanalerine bir baksınlar lutfen:))sevgili hanımelim ucu acık bir kampanya oldu bizimkisi istediğin zaman katılıyorsun:)))Postacılar yazı çuvala mı koydunuz diye soracak bize:)

 157. ay adadenizi kesinlikle katılıyorum her yerde kar var bizde soğuk ayaz… deniz e katılıyorum hep böyle oluyor yaaa…. kartlarımı paylaştırıyorum şimdi çok heycanlı ve kararsızım…

 158. alonenes benimde son iki zarfım açıktı yaa ala alla…ya postacılar alla alla bu devirde ne zarfı bunlar rengarenk diye merak ettiler :D yada zarfların yapışkan kısmının azizliği bu durum.başka türlüsü aklıma gelmiyor :)benimde zarflarımın tükürükle araları pek yoktu hemen açıldılar,ben bazı zarfları uhuladım o yüzden

 159. Eskiden kartpostalların zarfları açık gönderilirdi. Belki bunun için açık gelmiştir. Bana da bir kart açık geldi.

 160. ne güzel bir kampanya.ne güzel kartlar bunlar.yeni gördüm.bayıldım kartlarınıza kızlar.şehir merkezinden uzaktayım ve hamileyim.işten gelince yatmak ve uyumak dışında birşey yapamıyorum.yoksa katılmayı çok isterdim:(

 161. racinem, benim de son iki zarfım açık geldi. aslına bakarsan, tebrik kartları açık gönderilir, adet öyledir:) ama ben açık bırakmayı istemediğim için yaladım benimkileri:)

 162. Ben kartlarımı açık gönderdim.olurda içini görmek isterlerse zarfımı yırtmasınlar diye.Ama sorun olmamış,öylece gitti:))

 163. Ahhhh gençler nasılda belli ediyor kendilerini.:))))bizlerde kart yollamaya yollamaya unutmuşuz işte bu da gençlikten:))) beni de postacı uyardı. ondan benim zarflarımhep açık geliyor sizlere…. o zaman kartpostal tarifesine girip 25 krş. a gönderebiliyormuşuz……sizler de deneyin derim… keşke daha önce bahsetseymişiz.bilmeyen çok o zaman…postanızı gönderirken zarfı kapatmayıp görevliyide uyarın.”tebrik kartı” diye bundan sonrası için….

 164. aaa öyle mi oluyor inanın hiç bilmiyordum.bilgi için çok çok teşekkür ederi.postacının günahını aldık o kadar:)

 165. ben de hala çok çok az kart yapabildim :sperperişan geceler geçiriyorum haftalardır,hatta aylardır.bitip tükenmek bilmeyen diş cıkarma sorunumuz hala devam ediyor.dün gece de yine 30 defa uyandık :SAllahım ne zor büyüyor bu bebekler!sanırım ben de gönderme işini uzun zamana yayıcam.kendilerinden adres aldıklarım ne olur kusura bakmasın.

 166. Ben daha yollayamadım. Ama bugün inşallah yolluyorum. Fındıkkurdum o diş acısını biz calgelle atlattık. Onu sürünce Eylül 8 saat uyudu. Günlerin uykusuzluğunu öyle atabildi ancak.

 167. Ne kadar güzel düşünmüşsünüz, çok çok güzel bir kampanya..Biz de Mutlu Olalım Derneği olarak katılmak isteriz,Hastanede kalan çocuklarımıza,bir faaliyetimizde sizler için kartlar yaptıracağım,yaklaşık 20 tane ilk seferde olur.Adreslerinize gönderebilirim.Tabii ben de Onkoloji servisinde kalan çocuklarım için sizden kartlar bekleyeceğim: )Çok mutlu olacaklar:)İçlerine de içinizden geldiği gibi notlar yazabilirsiniz,moral verici notlarınız onları da çok mutlu edecek.Adresimiz.Mutlu Olalım DerneğiÖzlem ŞengirM. Kemal C. Burak Apt. No 44 D 4 Bornova-İzmirSevgilerimizlewww.mutluolalim.commutluolalim@gmail.com

 168. Özlem Hanım Bu isteğinizi ayrı bir yazı ile duyurursanız kampanyaya katılmayan arkadaşların da haberi olacaktır. Ben haftaya pazartesi sizin için hazırlayacağım kartı adresinize yollayacağım. Sevgilerimle

 169. canlar yollarken isme özel yazın. daha önceki yazılarda isme özel gelen hediyeleri beğendiklerini yazmışlar. özlem hanım bana mail olarak gönderdi isimleri. isterseniz paylaşalım isimleri hepsine kart gitsin olmazmı?

 170. Arkadaşlar; bize gelen isimler 15 taneydi. DenDenak, alonenes, acemihobici, adadenizi ve ben bu isimleri 3er 3er paylaştık.Yapmak isteyen diğer arkadaşlarda bu şekilde grup oluşturarak bütün çocukları sevindirebilir.

 171. Maillerde de söylediğim gibi,çocuklarımız değişebiliyor,ama onkoloji çocukları uzun süre kaldıklarından çok fazla değişiklik olmayacaktır.Eğer genel olarak yazarsanız, bir sonraki haftalarda yine çocuklarımıza ulaştırabilirim.

 172. O zaman şöyle yapsam uygun olur mu? İsimsiz yapabildiğim kadar kart yapıp size ileteyim. Siz de kartları ellerine verirken üzerlerine isimlerini yazın.

 173. Tabii ki olur,böylece ismine kart gelmeyen de üzülmemiş olur…çocuklarımız değişse bile ben elimde kart oldukça isimlerini yazıp,veririm: )

 174. Çocuklarımız,genel olarak 4-12 yaş arasında oluyor.Serviste bir iki tane 15-18 yaş arası çocuğumuz oluyor.Bazen de bir iki bebeğimiz oluyor.

 175. mutluolalım arkadaşım, 12 çocuğumuza isimli kart gelecek ki küçükgüneş arkadaşıma göndermişsiniz isimleri. Bende üç çocuğumuzun ismi var. Ama beş tane yaparım, ikisi isimsiz olur. Gerekli olursa -ki inşallah gerekli olmaz, çoğalmazlar ve olanlar da iyileşirler- siz eklersiniz isimleri. Cuma günü kartlarımı postaya veririm.

 176. sevgili Özlemciğim(mutluolalım) ben de varım lakin 15 şubattan sonra isimsiz olarak çocuklar için kart hazırlayıp sana göndereceğim ama kaç tane yapabilirim şimdilik bir sayı veremiyorum

 177. özlem hanım bende miniklere bişeyler yapacağım isimlerini bana da gönderebilirmisiniz?isme hitaben olanların dışında isimsiz kartlarda yollamayı düşünüyorum. bu durum için mevcut ne kadar az olursa o kadar iyi olur ama :( gelebilecek olan çocuklar içinde elinizde fazladan kart bulunmasını isterim.bu arada izmirdeymişsiniz izniniz olursa gelip elden bile verebilirim kartları :) güzel yüzlerinde bir tebessüm yaratabilirsek ne mutlu bize,ne iyi düşündünüzde fikrinizi paylaştınız,teşekkür ederiz

 178. şu zarf olayınada değinmeden geçemeyeceğim efenim..zarfın açık bırakılarak gönderilmesini çocukluğumda :) duymuşluğum var ama ben başına gelebilecekler düşünülerek açık yollanmayacağına, o yüzdende bu açık gelme durumunu işin içinde bir merak duygusunun olduğuna yormuştum hep..tuğbasatelierin bana yolladığı kartın başına gelenleriyazdığım yorumda okuyabilirsiniztuğbasatelierin kartı, zarfı kapatmış olmasına rağmen (yapışma izleri var) yada kendiliğinden açılarak az kalsın elime ulaşamıyordu..adettir diye kartlardan olmayalım derim:)

 179. ben kartlarımı hazırladım ama ewde unutmuşum postaya veremedim bugün. Çocukların sevdiği çizgi film karakterlerinin renkli çıktılarını alıp, transfer ettim. sonrada boyutlandırdım. Yarın yolluycam umarım mutlu olurlar. Lakin içine ne yazacağımı, onları gülümsetecek kelimleri seçmekte zorlanıyorum.

 180. Küçükgüneş bende düşünüp duruyorun, küçüçük yaşta bir sürü acı çekiyorlar, ama ben onlara söyleyecek birşey bulamıyorum.

 181. bencede fikri olanlar lütfen paylaşsınlar yada Özlem hanım bize akıl versin. Sonuçta onların hangi sözleri duyduklarında mutlu olacaklarını o bizden daha ii biliyor.

 182. sevgili özlem,aylar sonra yine birlikte olmak çok güzel.elimden geleni yapmaya çalışacağımı bilmeni isterim.

 183. geçmiş olsun yada sana acil şifalar diliyorum gibi cümleler kurmak istemiyorum. Sanki hastalıklarına dair bişey yazınca üzülecekler gibi bir hisse kapılıyorum:(Haydi kızlar fikir verin azcık…….

 184. Merhabalar,dünden beri burayı takip ediyorum. delirecem resmen her bu yazıyı tıkladığımda kullanıcı adım siliniyor tekrar giriş yaptığımda da kabul etmiyor:(((( deli gibi yorum yazıpBEN DE BEN DE KATILMAK İSTİYORUM diyecem olmuyor.inşallah bu yazımı gönderebilirim…ben de zarfların üzerine isim yazmadan gönderimine katılıyorum. sevgili Özlem hanımcımın orada ayarlaması çok güzel olacak. ve kart almayan yavrumuzda kalmamış olacak.ve de ellerinde fazla kalan kartlarımızıda aralıklı zamanlarda yine kullanabilecek. çok güzel fikir.şimdi kartlara ne yazalım konusunda benim şöyle bir fikrim var… kartların içine minik basit onlara göre fıkralar,bilmeceler (kartın arkasınada cevabını) yazabiliriz.hatta onlara hitaben karikatürler koyabiliriz.ne dersiniz olmaz mı??onlardanda bizlere kart hazırladıklarında özlem hanım buradan veya sitesinden yayınlayarak toplu olarak bizimle paylaşabilir.(hem de bu şekilde özlem hanımada fazlaca yük olmaz.yoğunluğunu tahmin ediyorum.)

 185. Çocukları yakından tanıyan insanlar tarafından kartların içlerinin yazılması daha iyi olur diye düşünmekteyim… Ben kartlarımı hem isimsiz hem de yazısız göndermeyi düşünüyorum… Özlem hanıma fazlaca bir sorumluluk mu yükleriz eğer böyle yaparsak… Bölümdeki hemşireler, doktorlar, gonullu anneler 2 satır yazsalar bizim icin olmaz mı? önemli olan onlar için kartlar hazırlamak ve onları mutlu etmek değil mi?

 186. onlardanda bizlere kart hazırladıklarında özlem hanım buradan veya sitesinden yayınlayarak toplu olarak bizimle paylaşabilir.(hem de bu şekilde özlem hanımada fazlaca yük olmaz.yoğunluğunu tahmin ediyorum.)

  semyıl bu söylediğine katılıyorum fakat şöylede bir durum var, ben o minik ellerin yaptığı karta sahip olup, dokunmak istiyorum. Eğer benim gibi düşünenler varsa fazladan pul alıp kartları gönderirken içine bıraksınlar. Özlem hanımda bize kart gönderirken o pulları kullansın böylece yük olmamış olur. Uygun olmazmı?Ben içerisini kendi el yazımla yazmak istiyorum ama tıkandım:))

 187. Kağıtlarımın arasına bakarken bir sürü desenli kağıt buldum. Daha önce elime gelmemiş. Çocukların kısmetineymiş. Rengarenk kartlar yaparım artık.Kartların içine:-Bu senin için-Bu çiçekler sana-Temel Reis seninle oynamak istiyorgibi genel yazılar yazılabilir sanırım.

 188. benimde aklıma kısa- çok kısa hikayeler geldi. hikayenin kahramanlarına uygun olarakta bulabileceğimiz resimleri vs. yapıştırabiliriz kartın üstüne

 189. Ben çocuklarla ilgili kampanyayı yeni gördüm keşke Özlem hanım ayrı bir sayfada yayınlasaydı herkesin haberi olurdu neyse gördüm ya:)Bende yollacağım isim falan önemli değil Özlem hanımcığım istediğiniz isimleri yazarsınız olmaz mı?Bugün bana 2 kart geldi ikiside aynı anda posta kutusundaydı geçen günde bir tane geldi:) sybella,acemihobici çok teşekkür ederim,sevgiler…

 190. sevgili canlar,bu sayfa yorumlardan çok ağırlaşmış…yeni bir sayfaya geçip,yeni kampanyayı oradan duyuralım lütfen..ben bu sayfayı açmakta çok zorlanıyorum :(((bu arada bana gelen kartları topladım,yakında teşekkürlerle paylaşacağım..gönderen canlarıma,kuzularıma bin teşekkürler..o güzel ellerine sağlık….

 191. Ne yapacağımı bilemedim, cin ali resimleri yapmak da istemedim, elimden başka birşey de gelmiyordu ben deçocukların seveceğini düşündüğüm resimleri toplayıp8 kart hazırladım, 4 kız, 4 de erkek için.2 kız 1 de erkek ismi vardı bende, onların isimlerini yazdım, ama diğerlerini boş bıraktım, Özlem hanım yazar artık vereceklerine isimlerini….Bunları kitap okumayı sevenler kitap ayracı olarak kullanabilir, okumayı bilmeyenler veya istemeyenler de yataklarının başucuna asabilir diye düşündüm. Herkesin resmi farklı. Arkalarına, “sevgili …….. en güzel günler senin olsun, ışıl ablan” yazdım. Zarfladım, yarın postaya veriyorum. Hafta içi ellerinde olur, sevgiler….

 192. Herkese tekrar merhabaYoğun ilginize hassasiyetinize çok teşekkür ederizCevap yazmak istedim ama bir problem vardı sanırım,şimdi düzelmiş.İsme yazarsanız da çocuklarımız mutlu olurlar,ama çocuğumuz çıkmış olursa kartı revize etmemiz gerekir;isimleri biz de verirken ekleyebiliriz.Çok güzel fikirler yazmışsınız, yüreklerinize sağlık…İçine yazacaklarınız konusunda, içinizden nasıl gelirse o şekilde yazabilirsiniz;çocuklarımız böyle şeyleri çok iyi anlıyorlar. Tabii hastalıkları konusundan bahsetmemek konusunda iyi düşünüyorsunuz,sevginizi iletmeniz yanlarında olduğunu bildirmeniz yeterde artar bile.Eğlenceli kart fikirlerinizin de hepsi birbirinden güzel,bayılacaklar..

 193. Işılcığım zarftan çıkardım aynen senin yazdığın gibi yazdım sadece Özden Ablan olarak imzaladım:)Güzel fikrin için teşekkür ederim.

 194. :)Çocuklarımıza her çarşamba akşamı 19:00-22:00 arası aktiviteler düzenliyoruzEğer yarına yaklaşık 25 tane gelmiş olursa, çocuklarımıza vereceğim;sizlerle de fotoları paylaşacağım.Eğer 25’i haftaya tamamlarsak,haftaya ileteceğim.İzmirde olupta,katılmak isteyen olmuştu sanırım,tabii ki aktivitelerimizi izlemeye gelebilirsiniz.Bana cep numaramdan ulaşabilirsiniz, 5554992065Sevgiler…

 195. Figen abla’ya katiliyorum mutlu olalim için kartpostal kampanyasini yeni sayfada aciklayici bilgilerle açmanizi oneririm” ben iyi birseyler yap” blogumda paylasmayi dusunuyorum hem daha kolay olur bu sekilde insalara link vermek filan konuda derli toplu olur kasiyor bu kadar yorumlarla dolu sayfayi açmak:)

 196. Sevgili emel03 cüğüm sana gönderdiğim kart malesef geri geldi. postaneye bakıp adresini dogrularmısın canım?

 197. Merhaba arkadaslar valla yaptiklarinizi gorunce siteye üye olmadan edemedimyapilanlarin hepsi cok harika ve masumcalar.acaba elinde fazla karti olup “kime yollasam”diye dusunen bi arkadas bana yollayabilirim mi ?.simdiden cok tsk ettim.iyi gunler

Bir cevap yazın

İğne oyası ve boncuk işlemeli kese yapımı

| | 0 Yorum

Bu yılbaşı için farklı bir şey yapmak istedim. Keseleri çok seviyorum bu yüzden yılbaşı kesesi yapmaya karar verdim. Ama nasıl süsleyeceğimi bulamazken pul ve boncuklardan bir şeyler yapabilirim dedim. Sevdiklerime...

Nakış malzemeleri nereden alınır?

| | 0 Yorum

Nakış malzemeleri nereden alınır? Eğer el işlemesi, nakış, kanaviçe, Brezilya nakışı, ince tığ işi gibi ince marifetlere sahipseniz ya da olmak istiyorsanız, o zaman nakış malzemeleri gerekiyor size. Peki bu...

Dantel kitap ayracı yapımı

| | 1 Yorum

Yeni yılda bir süre hediye almamız gerekir günler öncesinden kimlere ne hediye alacağımızı düşünürüz. İşte size bir hediye alternatifi, tek başına ve ya bir kitapla birlikte verebileceğiz dantel kitap ayracı....

Video: Düz nakış işleme nasıl yapılır?

| | 0 Yorum

Sevgili Melda Hanım, yapımı pratik ama harika sonuç veren bir düz nakış uygulaması gösterdi bize bu videomuzda. Çok güzel bir pano çıkıyor ortaya, bakın bir. Size de işleme isteği gelecek, eminiz.  ...