Cumartesi, Ekim 22, 2016
Karyoladan Kitaplığa Yolculuk

Karyoladan Kitaplığa Yolculuk

15
kitaplık

Kızım doğduğunda alınan çocuk odasının artık küçüldüğünü fark ettim. Sonra da yeni bir yatak alınca eski karyolayı atmak üzere odadan çıkarırken, çekmecelerini çıkarınca kitaplık yapabileceğimin farkına vardım. Sarı ve yeşil renkte olan karyolanın çekmecelerini çıkardıktan ve birkaç fazla tahta kısmı çekiç ve tornavida yardımıyla ayırdıktan sonra bazı yerlerini kağıtla kaplayıp pembe ahşap boyasıyla boyadım. Ve sonuç böyle oldu.

Paylaş
Sibelin Hobileri
Merhaba ben sibel 37 yaşındayım.İstanbul da yaşıyorum .Evliyim ve iki kızım var.Asıl mesleğim muhasebe ama çok uzun yıllar çalıştım artık çalışmıyorum . Bu hobilerle ilgili yönümü yeni keşfettim sayılır.Sizin gördükleriniz sadece paylaştıklarım resimleyip göndermediğim ,ama ilk fırsatta sizlerle paylaşacağım sırada bekleyen işlerimi de göreceksiniz.Daha resimlerin yayınlandığı gün yani dün aldığım yorumlar harikaydı.Hepinize teşekkür ederim.

15 YORUMLAR

  1. birşey sorcam bu onaylama çok mu sürüyor? hala yayınlanmadı acaba bir yanlışım mı var diye düşünmeye başladımda :)

  2. Mükemmel bir değerlendirme olmuş Sevgili Sibel. 10 Marifette yayınlanan çalışmalarına baktım. Hepsi birbirinden güzel. Blogun yok mu?

  3. Blogum var blogcu.com ismim sibel74 başka çalışmalarımda var ama hepsini paylaşamadım..İlginize çok teşekkür ederim.Blog yapımı hakkında bilginiz yada tavsiyeniz varsa paylaşırsanız onur duyarım.

  4. Sevgili GGüven yorumlarınız beni çok mutlu etti.Emeğin benilmesi harika bir duygu.Bloğunuzu ziyaret ettim süper.Tavsiyeleriniz beni mutlu eder.blogcu.com sibel74 şimdilik bu var.

  5. Çok başarılı bir çalışma olmuş kutluyorum seni arkadaşım bazen eşyaların ikinci hayatı olmalı değilmi herşey çöp değildir aslında :))

  6. Sevgili Sibel. Blog konusunda sana yardımcı olabilirim. Ancak seninle nasıl haberleşebileceğimi bilemedim. Eğer istersen bana “http://hertelden-everything.blogspot.com” adresindeki blogumdan ulaşabilirsin. Verdiğim linke ulaşırsan sağ tarafta E-POSTA ADRESİM yazan yere sağ tıklayarak mail adresime ulaşabilirsin.