Perşembe, Ekim 27, 2016
Kaşmir keçe safari kapı süsü

Kaşmir keçe safari kapı süsü

2

keçe kapı süsü
Merhaba :) Bu sefer Alaner bebek için yaptığım keçe, safari temalı kapı süsüyle karşınızdayım. Bu kaçıncı safari kapı süsüm acaba? Sayısını bile unuttum. Figürler kaşmir keçeden, elyaf dolgulur. Ebadı 60 cm civarında. Soru sormak ve diğer ürünlerimi görmek için el emeği facebook albümlerime göz atabilir, pasaj dükkanımı  ya da blogumu gezebilirsiniz.

keçe kapı süsü

keçe kapı süsü

keçe kapı süsü

keçe kapı süsü

Paylaş
aylar
Güzel olan her şeyi o kadar çok seviyorum ki inanılmaz. İstanbul'da bebek giyim ve üzerine bir butiğim var. Sıra dışı ürünlerimi ve ürettiklerimi bebechocolate facebook albümlerimde ve blogumda görebilirsiniz. Çocukluk hayalim çizgi filmileri yapmaktı... Yıllarca başka işlerle uğraşıp, bebeğim dünyaya geldikten sonra hayatımın akışını değiştiren bir iş BEBECHOCOLATE. Hiç bilmediğiniz çocuk dünyasına girişimin ardından, hiç bilmediğiniz işe atılma. Bir masal BEBECHOCOLATE, bebeğimin kısmetine açtığım bir iş; bebeklere ait çok şey var içinde. Butiğimi büyüttükten sonra boş vakitte keçe el emeği ürünleri yapmaya başladım. Ürünlerim büyük beğeni toplayınca boş vakit gitti, yoğunluk geldi... Değişik fikirleri keçe figürlerine taşıyan, tamamı el yapımım ve çizimle oluşturduğum koleksiyonumu, bebek, evliliğe, doğuma yönelik değişik tasarımlarda fark yaratıp sizler için üretiyorum. Tamamı el dikişi olan koleksiyonumu umarım seveceksiniz. E-posta: ailarmehinli@yahoo.com

2 YORUMLAR

  1. Dikkat: sipariş vermeden önce lütfen müşterim sırasına yazılınız. (ürün teslimat tarihinden en az 1 ay önceden). Bu ürünün fiyatı 65 TL’ dir (5 adet keçe el dikişli safari hayvan)