Pazartesi, Mayıs 29, 2017

11 YORUMLAR

  1. gerçekten de güzel fikir kuzenimin evini düşündüm bi an triblex ve merdivenlere boy boy çok şık durur proje listeme aldım kesinlikle:D

  2. İlginç ve çok hoş durmuş, bence de muhteşem olmuşlar..beni hemen eski ahşap bir eve götürdüler inan kokusunu bile duydum..eski ağaç kokusu, sana bir sürü gülücük gönderiyorum beni oralara götürdüğün için..

  3. çok romantik yorumlarınıza tam da bana yakışır bir pragmatiklikle,kocaların sık sık eskiyen kemerlerinin sağlam yerlerini kullanmak için ideal olur diyerek limon sıkayım mı:)))huyum kurusun illa da atılacak bir şeyi devreye sokmazsam içim rahat etmez.çerçeve için de elek kasnaklarını kullanalım diyeyim sonra siz veni kovalayın…tutunca da dooooru çöpederken akla gelen bir fıkra:Adamın biri ; cam silerken balkondan çöp bidonuna baş aşağı düşen komşunun karısını görünce başını sallayarak şöyle der-müsrif adam,daha en az on yıl işe yarardı.İyi geceler

  4. Amin Fatoşum,hepimizi hep güldürsün inşaallah,akşam senin düzenleyicileri de gördüm ama misafir vardı yorum yazmadan geçtim .Aramıza hoşgeldin.

  5. fatoooş,gittim bloguna baktım profili okudum .Akrepmişsin ben 14 kasım (1954:))sen ?gününü soruyorum yaşını öğrendim.Burçlara merakım yok ama burcumu bilir ve severim.blog da pek güzel .

  6. 29 ekim:)evet bende burcumu çok severim zaten birebir her özelliğini de taşıyorum ki ayrıca yükselenim de akrep:)Aranıza da hoşbulduk artık sizlerleyim valla nasıl alıştım zaten:)