Çarşamba, Ekim 26, 2016
kasnakla yaptıgım vitrin takımı

kasnakla yaptıgım vitrin takımı

4
sipariş alıyorum
sipariş alıyorum

Merhaba 10marifet ailesi uzun zamandır birşeyler yapamamıştım iş yeri değişikliği nedeniyle taşınma telaşı içindeydim ama bu aradda boş duramadım tabiki yeni fikirler yeni modeller araştırırken bunu yaptım bir kaç farklı renkle uyguladıgım bu modelin devamını ilerleyen günlerde sitemde yayınlamayı düşünüyorum vakit bulabilirsem hepsini toplu olarak buradada yayınlamak isterim umarım sizlerde beğenirsiniz

4 YORUMLAR

  1. yorumlarınıza teşekkür ederim arkadaşlar yapılışı çok kolay ama malzemelerini hazırlamak ve bulmak ta ben biraz zorluk çektim dogrusu her parça için ayrı boyutlarda kasnaklar yaptırmanız gerekiyor bu yaptırdıgınız kasnaklara 1 cm ara ile küçük cam çivileri çakmalısınız sonra hazırladıgınız boncukları ipe önceden geçirmelisiniz kasnagınıza gergin bir şekilde ipi doladıktan sonra beyaz tutkal ile iplerin birleştiği noktaları tutkallayıp kurumasını bekliyoruz kuruduktan sonra dilediğiniz gibi süsleyebilirsiniz yapmak isteyen arkadaşlara kasnakların boyutlarını isterler ise verebilirim ben çok begendim ama yapamam derseniz ben siparişleri alabilirim :)

  2. iyi günler..bu takıma bayıldım daha önce bi arkadasımda görmüştüm buna benzer.ben pullu bir takım yapmıştım ama bu daha agır duruyor. bu tutkalını nasıl bişey yapılışını resimleyebilir misiniz . ipiniz ne tür acaba yardım ederseniz sevinirim acil cevap verirmisiniz:) annem için bi takım yapmak istiyorum da işe girmeden bitirebilirsem cok ii olur.. şimdiden teşekkürler..