Cuma, Ekim 28, 2016
Kavanozlar atılmasın

19 YORUMLAR

 1. ben mama kavanozlarını boncuklarımı toparlamak için kullanıyorum.kurtarıyorlar beni dağılmaktan.ama birkaç tanesini bu şeker süsler için kullanmalıyım dimi:))ellerine sağlık…

 2. Tutayım kaçmasın:) cok güzeller ben cok severim bunları ama benden cok seven kolleksiyoner bir arkadaşım var hep görünce ona alırım kendime elim gitmez, bir tane uyduruk var yapayım bari hem kendime hem de arkadaşıma:)) Bu yıl rastlamadım bir yerlerde.Sevgili Figen gliserinden başka ne konur, ben yapana kadar aklına gelirse yaz ne olur, yrı akışkan bir şey olmalı ama ne???

 3. su yerine sıvı yağ koysak?çok mu saçma olur?kardan adamımız bitlenir mi?:)ama yağ daha ağır değil midir?yaw bunu yapıcam nolur bana bi akıl verin yaa :'(((((

 4. Yağ renkli, su hafif sevgili figen ablacığım:) daha şeffaf ve daha az akışkan bir şey ama ne? aklıma gelimiyor sabah hatırlarsam yazarım…şeffaf şampuan olur mu acaba* likit sabun?????

 5. şampuan?bebe şampuanı…renksiz…aa durun ben böyle bi deneyeyim…sonucu hemen size yetiştiricem…tutmayın beni kıslar…

 6. Hiç bir gelişme olmamış mı? ayy bugün bir dükkanda gördüm elim gitti almamak icin kendimi zor tuttum, yapacağız ya:))) Şampuan denemesi olumsuz mu? Çalkalayınca köpürmez mi???? figen abllaaa?????

 7. canısı ben bu dağ başında bebe şampuanını nerden bulucam? :'((((((dur sabret..medeniyete indiğimde alıcam…ben bunu kesinlikle yapıyorum kıslar…ya batıcam,ya çıkıcam :)))))

 8. Sevgili Figenciğim, ben tutmayın beni kıslar deyince evde var sandım, ben kullanıyorum ama renkli baktım evdekilere:) ondan sonucu merka ettim:)

 9. merhaba,ellerınıze saglık cok guzel olmuşlar.hem kavanozlar degerlenmiş,hemde şirin biblo olmuşlar.siz kapak içine sılıkonla yapıştırmışsınız.ben bır zamanlar.kapak içine oasis(çiçekçilerde sakıs ıcıne yerleştirilen kauçuk gibi bır malzeme)ile silikonlayıp yapmıştım.o da guzel olmustu.sadece ek bir ilave malzeme daha.yuregınıze saglık.

 10. Düşünürken düşünürken buldum arkadaşlar ama henüz deneme fırsatım olmadı badem yağı hem kolay temin edilebilir hem de ucuz bir malzeme, bebe yağları da olabilir. deneyen olursan paylaşsın lutfen…

 11. arkadaşlar gliserin aktarlarda dahi bulunuyor.50 cc gibi bir miktar 3 veya 4 tl civarı.şu ana kadar simle hiç işi olmamış biri olarak,bana da simi nerden edinebileceğimi söylese biri pek sevineceğim :)

 12. heryerde var:)) 1 ytl cilerde bilr kırtasiyelerde, oyuncakcılarda.. gliserine ulaşmak zor diye düşündüm ondan farklı mai elde etmeye calışıyoruz:))) ulaşılır cabuk buluınur acelemiz var ya aslında niyeyse:)))

 13. :))kart telaşımız pek komik cidden :) fiamma1 teşekkür ederim bilgi için,şu bir milyoncularda aramadan hiç bişey sormamak lazım aslında.herşey var maşallah