Cumartesi, Ekim 22, 2016
kaydırmaz tablolar

kaydırmaz tablolar

15

Hani şu halı kaydırmazlar var ya çocuklar onlardan çok güzel tablolar yapabilirler. Buradaki
bayan çocuğu için hoş bir etkinlik yaratmış.

15 YORUMLAR

  1. Bende süper bulacağım ama bana her sefer öğütlenen şeyi yapmadım. Klasikleşen her temizlikte birşeyler atma alışkanlıklarıma dün halı kaydırmazları ekleyerek 10marifet kasabası kurallarına karşı geldim, ama ne bileyim böyle yapacaklarını. Halı kaydırmazlarda kaydırıyordu artık. Gidip bakayım kalan olmuş mu.

  2. DenDenAk kötü olmuş.güneşedoğru beğenmene sevindimyamalıbohca tahmin edemiyorum ben de. Bu geri dönüşüm çılgınlık halini aldı gibi

  3. çocuklar için bence de harika çalışma olmuş. bir de sitede alttan 3 ve 4.ncü resimlerde bişey dikkatimi çekti. tam olarak anlayamadım ama iğne yerine kullanılabilecek bişey olarakmı gösteriliyor acaba?

  4. aslında o da çocukların eline iğne vermemek adına uygulanabilecek (tabi böyle büyük delikli örtülere kullanılabilir ancak..) güzel bir fikir bence.evet çocuğun elinde falan yok gibi ama orda kullandığı iğne de küt uçlu kalın bişey. tercüme yapabilecek birileri varsa ve ne amaçla yapıldığını yazarak bizi bilgilerirse çok seviniriz :)

  5. alışveriş çantası için malzeme biraz zayıf gibi değilmi? yırtılabilir yani ama içine sağlam bir astar kullanıp bunu sadece süsleme amaçlı hazırlamak mantıklı olabilir.bende merak ettim şimdi :)