Kaynana Çorapları :)

-

Kayınvalideme bunları gözleri görmeyen görümcesi örmüş seneler önce. Böylesi güzel bir örneği, iki yerine beş şiş ile gözü kapalı nasıl işlemiş hayran kaldım doğrusu.

Aynı örnekten ben de bir süveter işlemeyi düşünyorum hediye olarak, güzel olur.Yelek olur, heybe olur, patik olur… Bu örnek ve renklerden çok şey olur!

6 yorum gelmiş

 1. DenDenAk

  Gerçekten ilginç gözleri hiç mi görmüyormuş. Ben göre göre yanlış örerdim herhalde. Ellerine sağlık örenin. Eskiden kalan modelleri kaydediyorum, bunu da kaydettim.

 2. banuca

  Gözleri görmeyen kişilerin gerçekten bir gönül gözü olduğuna eminim, böylesine güzel örgü ören, harika resimler yapan, ustaca enstruman çalan kişileri gördükten sonra….

 3. celebi74

  ben bakarken zorlandım değil ki yaparken ne olurum bilmem.. ama bir insan için OLAĞANÜSTÜ bir durum bu..yüreği açık olsun her zaman.. sevgilerimizi ilet eğer hala irtibatınız var ise..

 4. ozlavinya

  Malesef benim onu görme şansım olmadı. Biz evlenmeden 2 sene önce vefat etmiş, Allah gani gani rahnet eylesin “Allahlık İnsan” derler ya o da öyleymiş. Biz de evleneli 12 sene oldu ise demek 14 sene önce kaybetmişiz halamızı.İp ne kadar sağlam bir ipmiş değil mi seneler geçmiş ama yine de çorap öyle çok yıpranmış durmuyor. Bakayım, etraftan başka yaptığı şeyler de çıkarsa paylaşırım sizlerle de ;)

Bir cevap yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
Share on LinkedIn
Linkedin