kazağımı kestim şalımsı bolero yaptım:)

-

bu şalımsı boleroyu nasıl yaptığımı merak edenler sizi şöyle alalım(tüyo vereyim kazağımı kestim gelin bakın:)

20 yorum gelmiş

 1. ufudik

  Sitende de gördüm Rosmary’ciğim, çok hoş olmuş. Ellerine sağlık . Güle güle giy. Çok beğendim. Yumuşacık, sıcacık….Bu arada benim yeni adresim; ufuk-aysaatleri.blogspot.com Virüsü temizlemek için neler çektim. Sonunda adres değişikliği yaptım. Beklerim.

 2. Rosamary

  saol ufudik uğradım bloguna hayırlısı olsun blog görmeye de gelcez inşallah:))))saol guneşedoğru :))mtnaz çok merci:)))figen abla sende dert görme:)))

 3. Rosamary

  saol yamali bohça:)kenarlarında sorun çıkmamasına bende çok sevindim:)))ufudik çok misafirperversin :)ben kolamı yanımda getireyim en iyisi kahve içmedim hiç daha önce kokusu bile bir hoş yapıyor beni kimyasal ya ben kola içeyim :))))

 4. acemihobici

  çok şık olmuş, gülegüle giyin.”sevdiklerinize gül verin, gül yoksa gülüverin” çok hoş. sana sonuna kadar katılıyorum arkadaşım.

 5. Rosamary

  ufudik saol ben çay içme özürlüsüyüm aynı zmanda artık yanına çikolatalı kurabiyeler getiririm :))))(zor misafirmiyim ne?:)))acemi hobici katılım için saol benim de çok hoşuma gider bu söz:))saol gulseyhan abla:))

 6. ufudik

  Canım benim bu bahanelerle beni yıldıramazsın. Misafir başımın tacı, ne istersen onu yaparım. Sen gel yeter ki ….:))))

 7. kriizantem

  Çok tatlı olmuş rosamary, ellerine sağlık tatlım. Sanada çok yakışmış. Yetenek küçük yaşlarda belli ediyor kendini işte…

Bir cevap yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
Share on LinkedIn
Linkedin
Rosamary

Bir garip Muallime adayı. Acemi terzi. Profesyonel cadı.