Pazartesi, Ekim 24, 2016
kazağımı kestim şalımsı bolero yaptım:)

kazağımı kestim şalımsı bolero yaptım:)

20

bu şalımsı boleroyu nasıl yaptığımı merak edenler sizi şöyle alalım(tüyo vereyim kazağımı kestim gelin bakın:)

20 YORUMLAR

  1. Sitende de gördüm Rosmary’ciğim, çok hoş olmuş. Ellerine sağlık . Güle güle giy. Çok beğendim. Yumuşacık, sıcacık….Bu arada benim yeni adresim; ufuk-aysaatleri.blogspot.com Virüsü temizlemek için neler çektim. Sonunda adres değişikliği yaptım. Beklerim.

  2. saol ufudik uğradım bloguna hayırlısı olsun blog görmeye de gelcez inşallah:))))saol guneşedoğru :))mtnaz çok merci:)))figen abla sende dert görme:)))

  3. saol yamali bohça:)kenarlarında sorun çıkmamasına bende çok sevindim:)))ufudik çok misafirperversin :)ben kolamı yanımda getireyim en iyisi kahve içmedim hiç daha önce kokusu bile bir hoş yapıyor beni kimyasal ya ben kola içeyim :))))

  4. çok şık olmuş, gülegüle giyin.”sevdiklerinize gül verin, gül yoksa gülüverin” çok hoş. sana sonuna kadar katılıyorum arkadaşım.

  5. ufudik saol ben çay içme özürlüsüyüm aynı zmanda artık yanına çikolatalı kurabiyeler getiririm :))))(zor misafirmiyim ne?:)))acemi hobici katılım için saol benim de çok hoşuma gider bu söz:))saol gulseyhan abla:))

  6. Canım benim bu bahanelerle beni yıldıramazsın. Misafir başımın tacı, ne istersen onu yaparım. Sen gel yeter ki ….:))))